Azərbaycan Voleybol Federasiyası Regional Voleybol Klubları ilə görüşüb: Əməkdaşlıq və İnkişaf Müzakirəsi
Bu gün Azərbaycan Voleybol Federasiyası (AVF) Regional Voleybol Klublarının (RVK) nümayəndələri ilə görüş keçirib.
İdman.Biz xəbər verir ki Gənclər və İdman Nazirliyinin Voleybol Mərkəzində təşkil olunan görüşdə AVF-nin idman şöbəsinin direktoru Şir-Aslan Kərimov, kommunikasiya şöbəsinin rəhbəri Zöhrab Gözəlbəyli, beynəlxalq dərəcəli hakim Zaur Hacıyev, eləcə də AVF və RVK nümayəndələri iştirak ediblər.
Şir-Aslan Kərimov iştirakçıları salamayıb və qısa müddət ərzində RVK-lar tərəfindən həyata keçirilmiş uğurlu layihələrə və görülən işlərə toxunub, federasiyanın klubların inkişafını dəstəkləməyə davam edəcəyini vurğulayıb.
Görüşün əsas məqsədi həm görülən işləri qiymətləndirmək, həm də gələcək fəaliyyət planlarını müəyyənləşdirmək olub. RVK nümayəndələri öz layihələri haqqında məlumat verib, təkliflərini səsləndiriblər. Fikir mübadiləsi zamanı qarşılıqlı əməkdaşlıq imkanları və klubların inkişaf perspektivləri müzakirə olunub.