Bu gün Misli Premyer liqasında 34-cü tura start veriləcək. Sport24.az xəbər verir ki, günün yeganə matçı Masazırda keçiriləcək.
"Sabah" "doğma divarlar" arasında "Şamaxı"nı qəbul edir. Bu oyun hər iki komanda üçün formal xarakter daşıyır. Nə "bayquşlar"ın, nə də "şirlər" heç bir turnir hədəfi qalmayaıb. Tək motivasiya mövsümü bacardıqca yüksək pillədə başa vurmaqdır.
Qeyd edək ki, turun digər oyunları şənbə və bazar günləri baş tutacaq.
19:00. "Sabah" - "Şamaxı" 2:1 (İkinci hissə)
Qollar: İqor Noqeyra, 12, 72 - Leroy Mikels, 26
"Sabah": 92. Stas Pokatilov, 17. Tellur Mütəllimov, 8. Ayaz Quliyev, 5. Rəhman Daşdəmirov, 6. Abdulax Xaybulaev, 18. Pavol Safranko (k), 40. İqor Noqeyra, 3. Con İrasabal, 13. İvan Lepiniça, 12. Vinsent Till, 33. Umarali Raxmonaliyev
Ehtiyat oyunçular:55. Nicat Mehbalıyev, 89. Rauf Əyyubov, 10. Namik Ələskərov, 9. Anatoli Nuriyev, 15. Seymur Məmmədov, 32. Elgün Dünyamalıyev, 7. Boyan Letiç, 4. Sofian Çakla, 70. Cesse Sekidika, 99. Neqoş Kupusoviç, 83. Stefen Ende
"Şamaxı": 1. Rikardo Fernandes, 14. Vüsal Məsimov, 5. Arsen Ağcabəyov, 23. Murad Vəliyev, 18. Cəlal Hüseynov, 6. Rauf Rüstəmli, 12. Maykl Tuik, 20. Leroy Mikels (k), 30. Andrey Tirkoveanu, 3. Vladislav Veremeyev, 33. Alfons Msanqa
Ehtiyat oyunçular: 85. Kamal Bayramov, 62. Abdulla Seydəhmədov, 60. Səbayıl Bağırov, 82. Rüfət Abbasov, 24. Edqar Adilxanov, 19. Fəxri Məmmədli, 73. Elmar məmmədov