AFFA nümayəndəsi: Elçin Mehtiyev
Bakı. Tofiq Bəhramov adına Respublika Stadionu.
"Qarabağ": 1. Şahrudin Məhəmmədəliyev (k) 24. Aleksey İsayev 13. Bəhlul Mustafazadə 27. Toral Bayramov 22. Musa Qurbanlı 29. Marko Veşoviç 66. Patrik Andrade 7. Yassin Benzia 2. Mateus Silva 21. Aleksey Kaşuk 11. Emmanuel Addai
Ehtiyat oyunçular: 97. Fabian Buntiç 20. Riçard Almeyda 55. Bədavi Hüseynov 30. Abbas Hüseynov 44. Elvin Cəfərquliyev 90. Nəriman Axundzadə 10. Abdullah Zubir 81. Kevin Medina 8. Marko Yankoviç 6. Julio Romao 19. Redon Cica 15. Leandro Andrade
"Turan Tovuz": 41. Sergey Samok 17. Rəhim Sadıxov 88. Faiq Hacıyev 7. İsmayıl Zülfüqarlı 77. Veysəl Rzayev 9. Kristian da Silva (k) 23. Alexandro Serrano 90. Joarlem Santos 15. Emmanuel Hakman 40. Kauan Martins 21. Aleks Souza
Ehtiyat oyunçular: 1. İvan Konovalov 71. Mehman Hacıyev 39. Sadiq Quliyev 8. Tural Bayramlı 11. Ayxan Hüseynov 44. Rüfət Əhmədov 99. Sadiq Şəfiyev 30. Mircamal Əlizadə 80. Otto Con 29. Anton Kraçkovski