Masazırda qolsuz qarşılaşma davam edir
Azərbaycan Kubokunda 1/4 final mərhələsinin ilk oyun gününə Masazırda yekun vurulacaq. Sport24.az xəbər verir ki, "Sabah" "Sumqayıt"ı qonaq edir.
Meydan sahibləri avrokuboklara yollanmaq üçün ölkə kubokuna ümid bağlayır. "Bayquşlar"ın baş məşqçisi Vasili Berezutski dəfələrlə açıqlamsında onlar üçün kubokun prioritet olduğunu vurğulayıb. Odur ki, "Sabah"ın bu günkü matçda ancaq qələbəni düşünəcəyi sirr deyil.
Qeyd edək ki, "Bank Respublika Arena"da keçiriləcək matçın start fiti saat 18:30-da səslənəcək.
18:30. "Sabah" - "Sumqayıt" 0:0 (İkinci hissə)
Sabah": 92. Stas Pokatilov 2. Amin Seydiyev (k) 5. Rəhman Daşdəmirov 6. Abdulax Xaybulaev 88. Xəyal Əliyev 7. Boyan Letiç 20. Coy Lens Mikels 44. Sofian Çakla 40. İqor Noqeyra 70. Cesse Sekidika 99. Neqoş Kupusoviç
Ehtiyat oyunçular: 1. Yusif İmanov 55. Nicat Mehbalıyev 17. Tellur Mütəllimov 9. Anatoli Nuriyev 77. Şakir Seyidov 22. Abdulla Rzayev 32. Elgün Dünyamalıyev 18. Pavol Safranko 13. İvan Lepiniça 11. Kahim Parris 12. Vinsent Till 33. Umarali Raxmonaliyev
"Sumqayıt": 1. Mehdi Cənnətov 14. Elvin Bədəlov (k) 7. Rövlan Muradov 17. Murad Xaçayev 8. Səbuhi Abdullazadə 20. Ayxan Süleymanlı 19. Roi Kehat 11. Momo Yansane 5. Alan Dias 60. Tresor Mossi 77. Casurbek Caloliddinov
Ehtiyat oyunçular: 94. Rəşad Əzizli 36. Xəyal Fərzullayev 2. Sertan Taşkın 30. Kamran Quliyev 41. Uğur Cahangirov 21. Nihad Əhmədzadə 66. Ruslan Əliyev 75. Nadir Orucov 95. Miloş Miloviç 12. Giorgi Karaişvili 23. Ronaldo Vaskez