AFFA nümayəndəsi: Rüfət Əmirov
"Sabah": 1. Yusif İmanov 2. Amin Seydiyev (k) 6. Abdulax Xaybulaev 88. Xəyal Əliyev 7. Boyan Letiç 44. Sofian Çakla 18. Pavol Safranko 40. İqor Noqeyra 70. Cesse Sekidika 3. Con İrasabal 12. Vinsent Til
Ehtiyat oyunçular: 55. Nicat Mehbalıyev 94. Rəvan Mirzəmmədov 17. Tellur Mütəllimov 9. Anatoli Nuriyev 5. Rəhman Daşdəmirov 77. Şakir Seyidov 20. Coy Lens Mikels 13. İvan Lepiniça 11. Kahim Parris 99. Neqoş Kupusoviç
Baş məşqçi: Vasili Berezutski
"Sumqayıt": 1. Mehdi Cənnətov 6. Vüqar Mustafayev (k) 14. Elvin Bədəlov 7. Rövlan Muradov 30. Kamran Quliyev 8. Səbuhi Abdullazadə 75. Nadir Orucov 19. Roi Kehat 12. Giorgi Karaişvili 5. Alan Dias 77. Casurbek Caloliddinov
Ehtiyat oyunçular: 94. Rəşad Əzizli 36. Xəyal Fərzullayev 41. Uğur Cahangirov 20. Ayxan Süleymanlı 29. Qabil Əlizadə 66. Ruslan Əliyev 24. Sənan Muradlı 57. Hüseyn Fərəcli 11. Momo Yansane 60. Tresor Mossi