top
AVRO-2024: 8 günün NƏTİCƏLƏRİ və günün OYUNLARI İdman.biz
22 iyun 2024, 01:36
- +

AVRO-2024: 8 günün NƏTİCƏLƏRİ və günün OYUNLARI

AVRO-2024-ün 8-ci günü arxada qalıb.

İdman.biz xəbər verir ki, Almaniyada təşkil olunan turnirdə daha 3 oyun baş tutub.

Ukrayna yığması ilk qələbəsini qazanıb. Favoritlərdən Fransa Niderlandla üz-üzə gəlib.

Bu gün 2-ci tura yekun vurulacaq. Türkiyə Portuqaliya ilə qarşılaşacaq.

AVRO-2024-ün təqvimi

Qrup mərhələsi
14 iyun

A qrupu: 23:00. Almaniya – Şotlandiya - 5:1 (Münhen)

15 iyun
A qrupu: 17:00. Macarıstan – İsveçrə - 1:3 (Köln)
B qrupu: 20:00. İspaniya – Xorvatiya - 3:0 (Berlin)
B qrupu: 23:00. İtaliya – Albaniya - 2:1 (Dortmund)

16 iyun
D qrupu: 17:00. Polşa – Niderland - 1:2 (Hamburq)
C qrupu: 20:00. Sloveniya – Danimarka - 1:1 (Ştutqart)
C qrupu: 23:00. Serbiya – İngiltərə - 0:1 (Helzenkirhen)

17 iyun
E qrupu: 17:00. Rumıniya – Ukrayna - 3:0 (Münhen)
E qrupu: 20:00. Belçika – Slovakiya - 0:1 (Frankfurt)
D qrupu: 23:00. Avstriya – Fransa - 0:1 (Düsseldorf)

18 iyun
F qrupu: 20:00. Türkiyə – Gürcüstan - 3:1 (Dortmund)
F qrupu: 23:00. Portuqaliya – Çexiya - 2:1 (Leypsiq)

19 iyun
B qrupu: 17:00. Xorvatiya – Albaniya - 2:2 (Hamburq)
A qrupu: 20:00. Almaniya – Macarıstan - 2:0 (Ştutqart)
A qrupu: 23:00. Şotlandiya – İsveçrə - 1:1 (Köln)

20 iyun
C qrupu: 17:00. Sloveniya – Serbiya - 1:1 (Münhen)
C qrupu: 20:00. Danimarka – İngiltərə - 1:1 (Frankfurt)
B qrupu: 23:00. İspaniya – İtaliya - 1:0 (Helzenkirhen)

21 iyun
E qrupu: 17:00. Slovakiya – Ukrayna - 1:2 (Düsseldorf)
D qrupu: 20:00. Polşa – Avstriya - 1:3 (Berlin)
D qrupu: 23:00. Niderland – Fransa - 0:0 (Leypsiq)

22 iyun
F qrupu: 17:00. Gürcüstan – Çexiya (Ştutqart)
F qrupu: 20:00. Türkiyə – Portuqaliya (Dortmund)
E qrupu: 23:00. Belçika – Rumıniya (Köln)

23 iyun
A qrupu: 23:00. İsveçrə – Almaniya (Frankfurt)
A qrupu: 23:00. Şotlandiya – Macarıstan (Ştutqart)

24 iyun
B qrupu: 23:00. Albaniya – İspaniya (Düsseldorf)
B qrupu: 23:00. Xorvatiya – İtaliya (Leypsiq)

25 iyun
D qrupu: 20:00. Niderland – Avstriya (Berlin)
D qrupu: 20:00. Fransa – Polşa (Dortmund)
C qrupu: 23:00. İngiltərə – Sloveniya (Köln)
C qrupu: 23:00. Danimarka – Serbiya (Münhen)

26 iyun
E qrupu: 20:00. Slovakiya – Rumıniya (Frankfurt)
E qrupu: 20:00. Ukrayna – Belçika (Ştutqart)
F qrupu: 23:00. Gürcüstan – Portuqaliya (Helzenkirhen)
F qrupu: 23:00. Çexiya – Türkiyə (Hamburq)

Pley-off
29 iyun
1/8 final

Matç 38. 20:00. A qrupunda 2-ci - B qrupunda 2-ci (Berlin)
Matç 37. 23:00. A qrupunda 1-ci - C qupunda 2-ci (Dortmund)

30 iyun
Matç 40. 20:00. C qrupunda 1-ci - D/E/F qrupunda 3-cü (Helzenkirhen)
Matç 39. 23:00. B qrupunda 1-ci - A/D/E/F qrupunda 3-cü (Köln)

1 iyul
Matç 42. 20:00. D qrupunda 2-ci - E qrupunda 2-ci (Düsseldorf)
Matç 41. 23:00. F qrupunda 1-ci - A/B/C qrupunda 3-cü (Frankfurt)

2 iyul
Matç 43. 20:00. E qrupunda 1-ci - A/B/C/D qrupunda 3-cü (Münhen)
Matç 44. 23:00. D qrupunda 1-ci - F qrupunda 2-ci (Leypsiq)

1/4 final
5 iyul

Matç 45. 20:00. 39-cu matçın qalibi - 37-ci matçın qalibi (Ştutqart)
Matç 46. 23:00. 41-ci matçın qalibi - 42-ci matçın qalibi (Hamburq)

6 iyul
Matç 48. 20:00. 40-cı matçın qalibi - 38-ci matçın qalibi (Düsseldorf)
Matç 47. 23:00. 43-cü matçın qalibi - 44-cü matçın qalibi (Berlin)

1/2 final
9 iyul

Matç 49. 23:00. 45-ci matçın qalibi - 46-cı matçın qalibi (Münhen)

10 iyul
Matç 50. 23:00. 47-ci matçın qalibi - 48-ci matçın qalibi (Dortmund)

Final
14 iyul

Matç 51. 23:00. 49-cu - 50-ci matçın qalibi (Berlin)

İdman.biz

Rəylər (0)

Son xəbərlər

Futbol
Bu gün, 13:01

Müller milli komanda ilə vidalaşıb

Futbol
Bu gün, 12:50

"Milan" Avropa çempionu ilə ortaq məxrəcə gəlib

Futbol
Bu gün, 12:50

İspaniyadan REKORDLAR

Gimnastika
Bu gün, 12:33

Gimnastlarımız Rumıniyadan əliboş dönür

Digər
Bu gün, 12:24

İdmançılarımızın iştirak edəcəyi beynəlxalq yarışlar üzrə HƏFTƏNİN İDMAN AFİŞASI

Basketbol
Bu gün, 12:16

Olimpiadaya yollacaq basketbol yığması reytinqdə geriləyib

Şahmat
Bu gün, 12:08

Olimpiada üçün son dörd gün

Futbol
Bu gün, 12:00

Əli Səmədov: "Ona görə də qarşımıza daha böyük hədəf qoya bilmirik"

Digər
Bu gün, 11:57

Azərbaycan birinciliyinin mükafatçıları müəyyənləşib

Futbol
Bu gün, 11:40

B kateqoriyalı məşqçi kursu keçiriləcək

Futbol
Bu gün, 11:38

Final hesabatı

Futbol
Bu gün, 11:32

AVRO-2024-ün ən yaxşı futbolçusu müəyyənləşib

Gimnastika
Bu gün, 11:29

Gimnastlarımızdan iki medal

Futbol
Bu gün, 11:20

"Sabah"ın rəqibi milli üzvü ilə anlaşdı

Digər
Bu gün, 11:17

Millimizin sabiq masajçısı vəfat edib

Futbol
Bu gün, 11:11

Kapitanla yola davam

Gimnastika
Bu gün, 11:00

Varfolomeyev Dünya kubokunda iki qızıl medal qazanıb

Digər
Bu gün, 10:49

Bakı üzrə HƏFTƏNİN İDMAN AFİŞASI

Futbol
Bu gün, 10:45

42 yaşlı Reyna yeni klubla anlaşıb

Basketbol
Bu gün, 10:33

Abdullayev Avropa çempionatında 2-ci olub

Futbol
Bu gün, 10:25

"Sabah"ın rəqibi daha bir futbolçu ilə vidalaşıb

Futbol
Bu gün, 10:15

Finalissimanın iştirakçıları müəyyənləşib: İspaniya - Argentina

Futbol
Bu gün, 10:05

“Sumqayıt”ın legioneri: “Biz bu işdə onlara yardımçı olmağa çalışırıq”

Digər
Bu gün, 10:01

Tarixə DÜŞDÜ: Ardıcıl iki Avropa çempionatının finalında məğlub olan baş məşqçidir

Oxşar xəbərlər