Qeyd edək ki, turun digər oyunları şənbə və bazar günü keçiriləcək.
"Kəpəz": 1. Rojerio Santos 11. Orxan Əliyev 12. Turan Manafov 70. Nicat Suleymanov 5. Rauf Hüseynli 26. Valdemra Almeyda 9. Luis Paçu 29. Dioqo Verdaska 78. Yeqor Kvalko (k) 3. Mahamadu Ba 77. Viktor Braqa
Ehtiyat oyunçular: 22. Məmməd Hüseynov 2. İlkin Qırtımov 80. Tural Rzayev 7. Ehtiram Şahverdiyev 99. Əli Səmədov 20. Mahir Həsənov 6. Nemət Musayev 21. Camal Cəfərov 15. Cavad Kərimov 28. Redon Mihana 10. Karim Lkouça 19. Lassana Ndiaye
"Neftçi": 93. Rza Cəfərov 10. Filip Ozobiç 7. Azər Əliyev 90. Ramil Şeydayev (k) 14. Edvin Kuç 99. Ervin Koffi 44. Yuri Matias 23. Robert Bauer 9. Andre Şinyaşiki 11. Kilan Lebon 22. Dembo Darbo
Ehtiyat oyunçular: 1. Emil Balayev 30. Rustam Samiqullin 8. Emin Mahmudov 17. Rəhman Hacıyev 19. Azər Salahlı 91. Ağadadaş Salyanski 47. Murad Məmmədov 4. Mark Tamaş 24. Mustafa Sek 88. Andrey Ştoqrin 77. Yeqor Boqomolski