Cavid Tağıyev, 17, Balamirzə Soltanov, 55. Cavidan Abbaszadə, 90+1 - Məhəmməd Ağayev, 90+3
MOİK: 32. Murad Ağamalıyev, 77. Cavid Tağıyev, 22. Ülvi İbazadə, 97. Fərid Abbaslı, 8. Ramil Orucov, 15. Nihad Tamazov, 10. İbrahim Əliyev, 5. Nihad Qurbanlı (k), 23. Vüsal Əsgərov, 20. Nurlan Bayramov, 6. Rüstəm Hümbətov
Ehtiyat oyunçular: 1. Zeynal Əhmədzadə, 25. Elşən Abdullayev, 7. Fərid Kərimzadə, 66. İlqar Nuruşov, 13. Elton Əlibəyli, 17. Xəqani Sadıxov, 53. Elnur İbrahimov, 9. Cavidan Abbaszadə, 11. Balamirzə Soltanov, 3. Mirəli Əhmədov, 31. Klinton Uqbene
Baş məşqçi: Qəzənfər Abbasov
"Şimal": 1. Natiq Daşdəmirli, 18. Tural Cəlilov (k), 5. İqrar Səmədov, 13. Qeybulla Kaçayev, 9. Şahlar Sədiyev, 14. Sabir Əlişan, 16. Amil Məmmədov, 27. Pərviz Azadov, 8. Pirverdi Seyidov, 77. Ceyhun Kəlbəliyev, 25. Tərlan Vəlimətov
Ehtiyat oyunçular: 7. Emin Əsəkərov, 17. Cavad Hacıyev, 4. Ülvi Zeynalov, 6. Məhəmməd Ağayev, 11. Mirzə Bayrampur, 44. Tofiq Nəsibov, 15. Elmar Babayev
Baş məşqçi: Rəcəb Mahmudov
"Kapital Bank Arena" (ehtiyat meydança)
"Şahdağ Qusar": 12. Rafiq Kərimov, 15. Nodar Məmmədov, 14. Rahid Əmirquliyev (k), 19. İlyas Səfərzadə, 6. Vüsal Hüseynov, 70. Ruslan Hacıyev, 9. Famil Camalov, 4. Rubin Seyidov, 21. Ruslan Ağalarov, 71. Cavid Quliyev, 77. Ədilxan Qarəhmədov
Ehtiyat oyunçular: 1. Babək Allahverdiyev, 99. Elmar Əzizov, 8. Fərman Qənbərov, 88. Mehdi Rəsulov, 7. Salman Atluxanov, 44. Afin Bağırov, 17. Emin Quliyev, 10. Mehman Məsimov, 30. İlkin Mikayılov, 55. Firuz Əhmədov, 38. Said Əliyev
Baş məşqçi: Elnur Abdullayev
"Araz-Naxçıvan": 94. Tərlan Əhmədli, 2. Slavik Alxasov (k), 7. Ülvi İsgəndərov, 22. Elçin Mustafayev, 20. Turan Vəlizadə, 11. Bayraməli Qurbanov, 71. Sənan Ağalarov, 21. Sezar Meza Kolli, 17. İssuf Paro, 23. Nuno Rodriqes, 10. Bernardo Dias
Ehtiyat oyunçular: 1. Vüsal Şabanov, 34. Urfan Abbasov, 3. Bəxtiyar Həsənalızadə, 26. Ömər Buludov, 88. Tuqay Əlizadə, 24. Mustafa Əhmədzadə, 57. Elcan Məmmədov, 16. Ramon Maçado, 29. Vanderson Melo, 14. Miço Kuzmanoviç, 4. İqor Ribeyro, 97. Felipe Santos
Baş məşqçi: Elmar Baxşıyev
"Ağdaş": 1. Ümid Paşayev, 5. Vasif Nəsirov (k), 9. Oleq Xəlilov, 33. Elçin Süleymanov, 4. Azad Əzimli, 24. Elvin İsmayılov, 8. Akif Abdullayev, 20. Ülvi Sarıyev, 36. Şahin Həsənli, 21. Eşqin Vəliyev, 14. Aqşin Yaqubov