Bu gün Misli Premyer Liqasında II dövrəyə start veriləcək.
İdman.biz xəbər verir ki, X turun ilk günündə bir oyun keçiriləcək.
Yeganə qarşılaşma Tovuzda baş tutacaq. Çempionatın autsayderi "Kəpəz" Premyer Liqanın lideri "Qarabağ"ı qəbul edəcək.
Qeyd edək ki, turun digər görüşləri oktyabrın 19-20-də keçiriləcək.
18 oktyabr (cümə)
"Kəpəz": 1. Rojerio Santos, 2. İlkin Qırtımov (k), 11. Orxan Əliyev, 12. Turan Manafov, 70. Nicat Süleymanov, 5. Rauf Hüseynli, 26. Valdemar Almeyda, 9. Luis Paçu, 29. Dioqo Verdaska, 3. Mahamadu Ba, 77. Viktor Braqa
Ehtiyat oyunçular: 22. Məmməd Hüseynov, 80. Tural Rzayev, 7. Ehtiram Şahverdiyev, 99. Əli Səmədov, 6. Nemət Musayev, 21. Camal Cəfərov, 17. Ümid Səmədov, 10. Karim Lkouça, 19. Lassana Ndiaye
"Qarabağ": 99. Mateus Koxalski, 30. Abbas Hüseynov, 24. Aleksey İsayev, 13. Bəhlul Mustafazadə, 27. Toral Bayramov, 10. Abdullah Zubir (k), 81. Kevin Medina, 18. Olavio Juninyo, 6. Julio Romao, 15. Leandro Andrade, 11. Emmanuel Addai
Ehtiyat oyunçular: 97. Fabian Buntiç, 12. Sadiq Məmmədzadə, 20. Riçard Almeyda, 55. Bədavi Hüseynov, 44. Elvin Cəfərquliyev, 22. Musa Qurbanlı, 90. Nəriman Axundzadə, 66. Patrik Andrade, 7. Yassin Benzia, 8. Marko Yankoviç, 19. Redon Cica, 21. Aleksey Kaşuk