Bakı. "Neftçi Arena".
"Neftçi": 93. Rza Cəfərov (k), 3. Höccət Haqverdi, 19. Azər Salahlı, 4. Elvin Camalov, 90. Ramil Şeydayev, 91. Ağadadaş Salyanski, 14. Edvin Kuç, 99. Ervin Koffi, 44. Yuri Matias, 24. Mustafa Sek, 11. Aleks Fernandes
Ehtiyat oyunçular: 1. Emil Balayev, 30. Rustam Samigullin, 10. Filip Ozobiç, 8. Emin Mahmudov, 17. Rəhman Hacıyev, 7. Azər Əliyev, 13. Emil Səfərov, 47. Murad Məmmədov, 6. Rafael Quzzo, 22. Dembo Darboe, 77. Yeqor Boqomolski, 18. Ryonosuke Ohori.
Baş məşqçi: Samir Abasov.
"Sabah": 92. Stas Pokatilov, 17. Tellur Mütəllimov, 5. Rəhman Daşdəmirov, 15. Seymur Məmmədov, 88. Xəyal Əliyev, 18. Pavol Safranko (k), 40. İqor Noqeyra, 70. Cesse Sekidika, 3. Con İrasabal, 13. İvan Lepiniça, 33. Umarali Raxmonaliyev
Ehtiyat oyunçular: 1. Yusif İmanov, 55. Nicat Mehbalıyev, 9. Anatoli Nuriyev, 8. Ayaz Quliyev, 6. Abdulax Xaybulaev, 32. Elgün Dünyamalıyev, 7. Boyan Letiç, 20. Coy Lens Mikels, 4. Sofian Çakla, 11. Kahim Parris, 99. Neqoş Kupusoviç.
Baş məşqçi: Vasıli Berezutski.