"Şəfa": 13. Əli Həsənli, 21. Novruz Məmmədov(k), 88. Aqşin Paşayev, 6. Ceyhun Cavadov, 28. Ülvi Quliyev, 17. Hüseyn Əliyev, 34. Elmin Əskərli, 7. Elvin Nəsibov, 8. Elçin Rəhimli, 27. Gülalı Mehrəliyev, 97. Cavad Bağırov
Ehtiyat oyunçular: 12. Rafiq Həsənov, 25. Qərib İbrahimov, 9. Röyal Nəcəfov, 70. Elgün Abbaslı, 32. Elməddin Hüseynzadə, 77. İbrahim Aslanlı, 11. Nurlan Şabanov, 10. Rauf Məhərrəmov, 99. Muhəmməd Məmmədli, 18. Rəsul Əliyev, 2. Ratmir Kavtunov
Baş məşqçi: Nadir Əliyev
"Saatlı-Araz": 1. Ümid Cəfərov, 9. Nurlan İsayev, 19. Rəsul İbrahimov, 7. Xəyal Bədirov (k), 5. Qurban Hüseynov, 15. Cavid Əliyev, 11. Kamran Yolçuyev, 6. Həmzə Əliyev, 44. Ramiz Qasımov, 4. Loğman Əliyev, 14. Abdulla Köngülov
Ehtiyat oyunçular: 60. Tural Abbaszadə, 12. Teymur Hüseynov, 22. Tanrıverdi Məhərrəmli, 10. Zaur Fərzəliyev, 8. Ramin Süleymanov, 66. Turqut Mustafazadə, 24. Ülvi Əvəzov, 49. Pərviz Eyvazov