Misli Premyer Liqasının 28-ci turu çərçivəsində bu gün daha iki oyun keçiriləcək. Sport24.az xəbər verir ki, günün ilk qarşılaşması Tovuzda keçiriləcək.
"Kəpəz" "Səbail"i qonaq edir. Bu görüşü 6 yox, 9 xallıq oyun kimi də qəbul etmək olar. "Dənizçilər" məğlub olacağı təqdirdə elitada qalmaq yönündə çox ağır zərbə alacaq. "Sarı-göylər" meydandan qalib ayrılacağı halda isə autsayderlə xal fərqini bir qədər də artırıb 8 xala çatdıracaq ki, bu da onlara bir qədər rahat nəfəs almağa imkan verəcək.
Qeyd edək ki, matçın start fiti saat 16:00-da səslənəcək.
IV dövrə, XXVIII tur
"Kəpəz": 1. Rojerio Santos, 2. İlkin Qırtımov (k), 7. Ehtiram Şahverdiyev, 12. Turan Manafov, 5. Rauf Hüseynli, 26. Valdemar Almeyda, 9. Luis Paçu, 29. Dioqo Verdaska, 28. Rati Ardazişvili, 3. Mahamadu Ba, 88. Şevroni Mabatşoev
Ehtiyat oyunçular: 22. Məmməd Hüseynov, 18. Elgün Bayramov, 99. Əli Səmədov, 70. Nicat Süleymanov, 8. Elmir Tağıyev, 6. Nemət Musayev, 21. Camal Cəfərov, 17. Ümid Səmədov, 19. Sadiq Şəfiyev, 78. Yeqor Xvalko, 11. Trent Buhagiar, 10. Karim Lkoça
"Səbail": 12. Əlirza Müştəbazadə, 22. Mirabdulla Abbasov, 74. Yusif Nəbiyev (k), 77. Fərid Nəbiyev, 20. Mert Çelik, 11. Rüfət Abdullazadə, 83. Nihad Quliyev 3. Dmitro Litvin, 4. Marko Nikoliç, 7. Madi Queta, 5. Gitay Sofir
Ehtiyat oyunçular: 1. Hüseynəli Quliyev, 25. Nicat Məmmədzadə, 18. Süleyman Əhmədov, 19. Samir Abdullayev, 16. Emin Rüstəmov, 97. Oruc Məmmədov, 88. Hacıəli Şirəliyev, 10. David Qomis, 44. Amir Bilali, 99. İnnosent Nşuti