Sumqayıt. Mehdi Hüseynzadə adına şəhər stadionu.
"Sumqayıt": 1. Mehdi Cənnətov, 14. Elvin Bədəlov (k), 10. Rəhim Sadıxov, 7. Rövlan Muradov, 17. Murad Xaçayev, 30. Kamran Quliyev, 20. Ayxan Süleymanlı, 19. Roi Kehat, 95. Miloş Miloviç, 23. Cordan Rezabala, 60. Tresor Mossi
Ehtiyat oyunçular: 94. Rəşad Əzizli, 36. Xəyal Fərzullayev, 2. Sertan Taşkın, 41. Uğur Cahangirov, 21. Nihat Əhmədzadə, 66. Ruslan Əliyev, 24. Sənan Muradlı, 64. Kənan Feyziyev, 9. Nikola Vuynoviç, 5. Alan Dias, 18. Kristian Velinovski
"Neftçi": 93. Rza Cəfərov (k), 3. Höccət Haqverdi, 17. Rəhman Hacıyev, 90. Ramil Şeydayev, 13. Emil Səfərov, 6. Rafael Quzzo, 99. Ervin Koffi, 23. Robert Bauer, 24. Mustafa Sek, 11. Kilan Lebon, 88. Andrey Ştoqrin
Ehtiyat oyunçular: 1. Emil Balayev, 30. Rusatam Samigullin, 10. Filip Ozobiç, 7. Azər Əliyev, 91. Ağadadaş Salyanski, 47. Murad MəmmədovŞ 4. Mark Tamaş, 22. Dembo Darbo, 20. Alfa Konte, 77. Yeqor Boqomolski