Qurban Qurbanov: “Çalışacağıq ki, azarkeşlərimiz oyunlarımızdan zövq alsınlar” Qarabağ FK
Qurban Qurbanov: “Çalışacağıq ki, azarkeşlərimiz oyunlarımızdan zövq alsınlar”
Komandamızın baş məşqçisi Qurban Qurbanov Avropa Liqasının Liqa mərhələsinin bugünkü püşkatmasını dəyərləndirib. Təcrübəli mütəxəssis yeni formatda keçiriləcək mərhələ barədə fikirlərini saytımıza açıqlayıb:
Baş məşqçimiz püşkün nəticəsindən razı qaldığını qeyd edib: "Püşkatmadan razı qaldım. İndi demək olar ki, əksər rəqiblər arasında bir o qədər fərq yoxdur. İstənilən komanda hər bir rəqiblə matçda istədiyi nəticəni əldə edə bilər. Bütün rəqiblərimiz ciddi komandalardır. Qarşıdakı matçlara hazırlaşacaq, komandanı daha sağlam, daha hazır etməyə çalışacağıq. Azarkeşlərimizə yaxşı, maraqlı futbol arzulayıram. Çalışacağıq ki, onlar oyunlarımızdan zövq alsınlar. Onlarla böyük futbolda görüşəcəyik".
Qeyd edək ki, komandamız evdə "Ayaks" (Niderland), "Lion" (Fransa), "Malmö" (İsveç), FCSB (Rumıniya), səfərdə "Tottenhem" (İngiltərə), "Olimpiakos"(Yunanıstan), "Bodo Qlimt" (Norveç) və "Elfsborq"la (İsveç) qarşılaşacaq.