AFFA nümayəndəsi: Kifayət Mustafayeva
"Zirə": 13. Aydın Bayramov 7. Məqsəd İsayev 32. Qismət Alıyev (k) 29. Ceyhun Nuriyev 4. Ruan Renato 70. İssa Cibrila 3. Ange Mutsinzi 15. Pyer Zebli 18. Junior Martins 17. Ayron Qomis 19. Salifu Suma
Ehtiyat oyunçular: 97. Tiaqo Silva 41. Anar Nəzirov 21. Hacıağa Hacılı 8. İsmayıl İbrahimli 16. Fuad Bayramov 14. Elçin Əlicanov 11. Rüstəm Əhmədzadə 5. Stefan Aka 90. Davit Volkov 10. Giorgi Papunaşvili 23. Rafael Utziq 6. Eldar Quliyev Baş məşqçi: Rəşad Sadıqov
"Qarabağ": 1. Şahrudin Məhəmmədəliyev 55. Bədavi Hüseynov (k) 24. Aleksey İsayev 27. Toral Bayramov 22. Musa Qurbanlı 29. Marko Veşoviç 81. Kevin Medina 66. Patrik Andrade 19. Redon Cica 21. Aleksey Kaşuk 11. Emmanuel Addai
Ehtiyat oyunçular: 97. Fabian Buntiç 99. Mateuş Koxalski 20. Riçard Almeyda 30. Abbas Hüseynov 13. Bəhlul Mustafazadə 44. Elvin Cəfərquliyev 90. Nəriman Axundzadə 10. Abdullah Zubir 7. Yassin Benzia 8. Marko Yankoviç 6. Julio Romao 15. Leandro Andrade