Qol: Giorgi Papunaşvili, 31
"Araz-Naxçıvan": 12. Kristian Avram 34. Urfan Abbasov (k) 3. Bəxtiyar Həsənalızadə 26. Ömər Buludov 24. Mustafa Əhmədzadə 16. Ramon Maçado 29. Vanderson Melo 23. Nuno Rodriqes 14. Miço Kuzmanoviç 4. İqor Ribeyro 97. Felipe Santos
Ehtiyat oyunçular: 94. Tərlan Əhmədli 2. Slavik Alxasov 6. Vadim Abdullayev 7. Ülvi İsgəndərov 22. Elçin Mustafayev 20. Turan Vəlizadə 88. Tuqay Əlizadə 11. Bayraməli Qurbanov 71. Sənan Ağalarov 21. Sezar Meza Kolli 17. İssuf Paro 10. Bernardo Dias
"Zirə": 97. Tiaqo Silva 7. Məqsəd İsayev 8. İsmayıl İbrahimli 16. Fuad Bayramov 11. Rüstəm Əhmədzadə 4. Ruan Renato (k) 10. Giorgi Papunaşvili 23. Rafael Utziq 3. Ange Mutsinzi 6. Eldar Quliyev 19. Salifu Suma
Ehtiyat oyunçular: 13. Aydın Bayramov 21. Hacıağa Hacılı 14. Elçin Əlicanov 29. Ceyhun Nuriyev 22. İldar Alekperov 5. Stefan Aka 90. Davit Volkov 15. Pyer Zebli 28. Abbas İbrahim 24. Yusuf Laval 18. Junior Martins 17. Ayron Qomis