"Əl-Nasr"ın baş məşqçisi Stefano Pioli postunu tərk edə bilər. Sport24.az xəbər verir ki, bu barədə "Sportitalia" portal məlumat yayıb.
Mənbənin sözlərinə görə, italiyalının Səudiyyə klubunda qalması sual altındadır. Pioli həm meydanda, həm də komanda daxilində, xüsusən də Kriştiano Ronaldo ilə münasibətlərində çətinliklər üzləşib.
Piolinin işini davam etdirməyəcəyinə komandanın çempionatdakı vəziyyəti də təsir edir. Onun çalışdırdığı kollektiv lider "Əl-İttihad"dan 10, 2-ci yerdəki"Əl-Hilal"dan 6 xal geri qalmaqla tunir cədvəlində 3-cü pillədə qərarlaşıb.
Qeyd olunur ki, bütün bunların Piolinin İtaliyaya qayıdacağı ilə bağlı söz-söhbətlər yayılıb. Onun adı "Roma" da daxil olmaqla, A Seriyasının bir neçə klubu ilə yanaşı hallanır. Mövsümün sonunda Klaudio Ranyerinin gedişindən sonra Piolinin romalıların "sükanı arxasına" keçəcəyi iddia olunur.