"Səbail" - "Zirə" matçı üçün heyətlər bəlli olub
Misli Premyer Liqasında XXXIV tur davam edir.
İdman.biz xəbər verir ki, bu gün turun iki matçı keçiriləcək.
Günə Bakı derbisi ilə start veriləcək. "Səbail" "Zirə"ni qəbul edəcək. Meydan sahibləri qalib gəlməsə, Premyer Liqa ilə vidalaşacaq.
"Turan Tovuz" "Neftçi"ni sınağa çəkəcək. Bürünc uğrunda mübarizə aparan qərblilər şansını minimuma endirməmək üçün qalib gəlməlidir.
"Səbail": 12. Əlirza Müştəbazadə, 22. Mirabdulla Abbasov, 96. İlkin Muradov, 20. Mert Çelik, 11. Rüfət Abdullazadə, 83. Nihad Quliyev, 16. Emin Rüstəmov, 10. David Qomis (k), 3. Dmitro Litvin, 7. Madi Queta, 14. Suleyman Alluş
Ehtiyat oyunçular: 1. Hüseynəli Quliyev, 25. Nicat Məmmədzadə, 74. Yusif Nəbiyev, 77. Fərid Nəbiyev, 18. Süleyman Əhmədov, 67. Rəvan Abasov, 88. Hacıəli Şirəliyev, 44. Amir Bilali, 99. İnnosent Nşuti, 4. Marko Nikoliç, 5. Gitay Sofir
Baş məşqçi: Əbdülqəni Nurməmmədov
"Zirə": 41. Anar Nəzirov (k), 7. Məqsəd İsayev, 14. Elçin Əlicanov, 11. Rüstəm Əhmədzadə, 5. Stefan Aka, 90. Davit Volkov, 10. Giorgi Papunaşvili, 30. Rikardo Martins, 3. Ange Mutsinzi, 6. Eldar Quliyev, 19. Salifu Suma
Ehtiyat oyunçular: 13. Aydın Bayramov, 99. Səlim Həşimov, 29. Ceyhun Nuriyev, 53. Şahmar Aşurov, 91. Murad Ələkbərov, 48. Ramiz Muradov, 43. Əhliman Süleymanzadə, 4. Ruan Renato, 70. İssa Cibrila, 18. Martins Junior, 17. Ayron Qomis