AFFA nümayəndəsi: Emin Cəfərov
Zirə. İdman Kompleksinin stadionu.
"Zirə" :13. Aydın Bayramov 32. Qismət Alıyev (k) 8. İsmayıl İbrahimli 11. Rüstəm Əhmədzadə 4. Ruan Renato 10. Giorgi Papunaşvili 70. İssa Cibrila 23. Rafael Utziq 3. Ange Mutsinzi 17. Ayron Qomis 19. Salifu Suma
Ehtiyat oyunçular: 97. Tiaqo Silva 41. Anar Nəzirov 7. Məqsəd İsayev 21. Hacıağa Hacılı 14. Elçin Əlicanov 29. Ceyhun Nuriyev 5. Stefan Aka 90. Davit Volkov 15. Pyer Zebli 18. Martins Junior 6. Eldar Quliyev.
Baş məşqçi: Rəşad Sadıqov.
"Səbail": 1. Hüseynəli Quliyev 96. İlkin Muradov 74. Yusif Nəbiyev (k) 20. Mert Çelik 11. Rüfət Abdullazadə 3. Dmitro Litvin 99. İnnosent Nşuti 4. Marko Nikoliç 7. Madi Queta 5. Gitay Sofir 14. Suleyman Alluş
Ehtiyat oyunçular: 12. Əlirza Müştəbazadə 25. Nicat Məmmədzadə 22. Mirabdulla Abbasov 77. Fərid Nəbiyev 18. Süleyman Əhmədov 83. Nihad Quliyev 19. Samir Abdullayev 16. Emin Rüstəmov 97. Oruc Məmmədov 88. Hacıəli Şirəliyev 10. David Qomis 44. Amir Bilali.