20:00. "Zirə" - "Omoniya" (Kipr) 1:0 (2-ci hissə)
Hakimlər: Vitaliys Spasyonnikovs, Raymond Tatrix, Artur Şakurov, Aleksandr Anufriyev
Mərdəkan. "Dalğa Arena".
İlk oyun - 0:6
"Zirə": 97. Tiaqo Silva, 32. Qismət Alıyev (k), 3. Anje Mutsinzi, 4. Ruan Renato, 7. Məqsəd İsayev, 15. Pyer Zebli, 29. Ceyhun Nuriyev, 6. Eldar Quliyev, 90. Davit Volkov, 19. Salifu Suma, 23. Rafael Utsiq
Ehtiyat oyunçular: 15. Aydın Bayramov, 99. Səlim Həşimov, 5. Stefan Aka, 10. Giorgi Papunaşvili, 11. Rüstəm Əhmədzadə, 14. Elçin Əlicanov, 16. Fuad Bayramov, 28. Abbas İbrahim
"Omoniya": 40. Fabiano (k), 24. Amin Xammas, 4. Filip Helander, 5. Senu Kulibali, 2. Alfa Dinku, 11. Evandro, 20. Mateo Mariç, 80. Novika Erakoviç, 21. Veliko Simiç, 10. Ömər Atzili, 9. Andronikos Kakulli
Ehtiyat oyunçular: 23. Frankis Uzoho, 98. Karalambos Kriakidis, 7. Villi Semedo, 14. Marius Ştepinski, 17. Yoannis Masuras, 22. Adam Lanq, 31. Yoannis Kosulos, 33. Mateus Musialovski, 74. Panagiotis Andreu, 81. Andreas Nikolao, 85. Anxelos Nofitu, 99. Alium Sayduu