Sumqayıt. Mehdi Hüseynzadə adına stadion.
"Sumqayıt": 36. Xəyal Fərzullayev 14. Elvin Bədəlov (k) 2. Sertan Taşkın 17. Murad Xaçayev 8. Səbuhi Abdullazadə 20. Ayxan Süleymanlı 19. Roi Kehat 95. Miloş Miloviç 23. Ronaldo Vaskez 60. Tresor Mossi 9. Bobir Abdixolikov
Ehtiyat oyunçular: 1. Mehdi Cənnətov 94. Rəşad Əzizli 6. Vüqar Mustafayev 7. Rövlan Muradov 41. Uğur Cahangirov 21. Nihad Əhmədzadə 29. Qabil Əlizadə 24. Sənan Muradlı 75. Nadir Orucov 11. Momo Yansane 99. Silvanus Nimeli 77. Casurbek Caloliddinov
"Kəpəz": 1. Rojerio Santos 99. Əli Səmədov 12. Turan Manafov 5. Rauf Hüseynli 8. Elmir Tağıyev 9. Luis Paçu 29. Dioqo Verdaska 78. Yeqor Xvalko (k) 28. Rati Ardazişvili 3. Mahamadu Ba 88. Şevroni Mabatşoev
Ehtiyat oyunçular: 22. Məmməd Hüseynov 18. Elgün Bayramov 2. İlkin Qırtımov 7. Ehtiram Şahverdiyev 70. Nicat Süleymanov 6. Nemət Musayev 21. Camal Cəfərov 17. Ümid Səmədov 19. Sadiq Şəfiyev 26. Valdemar Almeyda 11. Trent Buhagiar 10. Karim Lkoça