Bu gün Azərbaycan kubokunda 1/4 final mərhələsinin cavab oyunlarına start veriləcək. Sport24.az xəbər verir ki, günün sonuncu qarşılaşması Sumqayıtda baş tutacaq.
Şəhərin eyniadlı komandası "Sabah"ı qəbul edəcək. Bu komandalar arasında keçirilən ilk görüşdə qapılara qol  vurulmayıb.
Qeyd edək ki, bu mərhələnin digər iki görüşü sabah keçiriləcək.
1/4 final mərhələsi, cavab qarşılaşması
(ilk oyun 0:0)
Hakimlər: Elçin Məsiyev, Elşad Abdullayev, Pərvin Talıbov, Rauf Cabarov
"Sumqayıt": 1. Mehdi Cənnətov, 14. Elvin Bədəlov (k), 7. Rövlan Muradov, 17. Murad Xaçayev, 8. Səbuhi Abdullazadə, 20. Ayxan Süleymanlı, 95. Miloş Miloviç, 12. Giorgi Karaişvili, 11. Momo Yansane, 60. Tresor Mossi, 9. Bobir Abdixolikov
Ehtiyat oyunçular: 94. Rəşad Əzizli, 36. Xəyal Fərzullayev, 6. Vüqar Mustafayev, 2. Sertan Taşkın, 30. Kamran Quliyev, 21. Nihad Əhmədzadə, 29. Qabil Əlizadə, 24. Sənan Muradlı, 75. Nadir Orucov, 19. Roi Kehat, 23. Ronaldo Vaskez, 77. Casurbek Caloliddinov
"Sabah": 92. Stas Pokatilov, 2. Amin Seydiyev (k), 5. Rəhman Daşdəmirov, 6. Abdulax Xaybulaev, 88. Xəyal Əliyev, 4. Sofian Çakla, 18. Pavol Safranko, 70. Cesse Sekidika, 3. Con İrasabal, 13. İvan Lepiniça, 33. Umarali Raxmonaliyev
Ehtiyat oyunçular: 1. Yusif İmanov, 55. Nicat Mehbalıyev, 9. Anatoli Nuriyev, 77. Şakir Seyidov, 15. Seymur Məmmədov, 32. Elgün Dünyamalıyev, 7. Boyan Letiç, 20. Coy Lens Mikels, 40. İqor Noqeyra, 11. Kahim Parris, 12. Vinsent Till, 99. Neqoş Kupusoviç