"Sabah" Konfrans Liqasında növbəti oyununu keçirəcək. Sport24.az xəbər verir ki, "bayquşlar" III təsnifat mərhələsinin ilk matçına çıxacaq.
Krunoslav Renduliçin yetirmələri İrlandiyada "Sent Patriks"in qonağı olacaq.
Qeyd edək ki, komandalar arasında cavab oyunu avqustun 15-də Bakıda olacaq.
8 avqust
22:45. "Sent Patriks" (İrlandiya) – "Sabah" 1:0 (2-ci hissə)
Qol: R.Palmer, 35
Hakimlər: Vilhjalmur Thorarinsson, Gilfi Mar Siqurdson, Birkir Siqurdarson, Helqi Mikael Conasson ( Hamısı İslandiya)
Dublin. "Tallayt Stadium"
"Sent-Patriks": 94. Jozef Ananq, 21. Aksel, Sjöberq, 5. Tom Qrivosti, 4. Jozef Redmond, 3. Antoni Breslin, 6. Lami Lennon, 8. Kris Forrester, 17. Romal Palmer, 20. Cek Mulraney, 18. Aydan Kina, 26. Zaxari Elbuzedi
Ehtiyat oyunçular: 1. Daniel Rocers, 9. Meyson Melia, 10. Kian Levi, 11. Ceyson Makklilland, 14. Brendon Keyvinic, 16. Aaron Bolcer, 19. Aleks Nolan, 22. Konor Kili, 23. Rayan Maklauclin, 24. Luk Törner, 30. Al-Amin Kazeem, 31. Maykl Nuunan
"Sabah": 1. Yusif İmanov, 7. Boyan Letiç, 3. Con İrazabal, 44. Sofian Çakla, 2. Amin Seydiyev, 4. Elvin Camalov (k), 70. Cesse Sekidika, 13. İvan Lepinitsa, 20. Coy Lens-Mikels, 11. Kahim parris, 18. Pavol Şafranko
Ehtiyat oyunçular: 55. Nicat Mehbalıyev, 94. Rəvan Mirzəmmədov, 5. Rəhman Daşdəmirov, 6. Abdulla Xaybullayev, 9. Anatoli Nuriyev, 10. Namik Ələskərov, 17. Tellur Mütəllimov, 22. Abdulla Rzayev, 33. Camal Cəfərov, 77. Şakir Seyidov, 88. Xəyal Əliyev, 99. Nyeqos Kupusoviç