Zirə": 97. Tiaqo Silva, 32. Qismət Alıyev (k), 16. Fuad Bayramov, 14. Elçin Əlicanov, 11. Rüstəm Əhmədzadə, 29. Ceyhun Nuriyev, 5. Stefan Aka, 4. Ruan Renato, 90. Davit Volkov, 15. Pyer Zebli, 28. Abbas İbrahim
Ehtiyat oyunçular: 41. Anar Nəzirov, 13. Aydın Bayramov, 99. Səlim Həşimov, 7. Məqsəd İsayev, 8. İsmayıl İbrahimli, 10. Giorgi Papunaşvili, 23. Rafael Utziq, 3. Ange Mutsinzi, 6. Eldar Quliyev, 19. Salifu Suma
Baş məşqçi: Rəşad Sadıqov
"Qarabağ": 97. Fabian Buntiç, 55. Bədavi Hüseynov (k), 30. Abbas Hüseynov, 24. Aleksey İsayev, 27. Toral Bayramov, 90. Nəriman Axundzadə, 7. Yassin Beniza, 2. Mateus Silva, 6. Julio Romao, 15. Leandro Andrade, 11. Emmanuel Addai
Ehtiyat oyunçular: 99. Mateuş Koxalski, 12. Sadiq Məmmədzadə, 20. Riçard Almeyda, 44. Elvin Cəfərquliyev, 22. Musa Qurbanlı, 29. Marko Veşoviç, 10. Abdullah Zubir, 81. Kevin Medina, 66. Patrik Andrade, 17. Hamidu Keyta, 18. Olavio Juninyo, 19. Redon Cica