"Qarabağ" rəsmisi ECA-nın İşçi qrupunda fəaliyyət göstərəcək
"Qarabağ"ın mətbuat xidmətinin rəhbəri Anar Hacıyev Avropa Klublar Birliyinin (ECA) Azarkeşlərlə İş üzrə İşçi qrupuna (Fans Working Group) üzv seçilib. Sport24.az xəbər verir ki, Ağdam təmsilçisinin mətbuat xidmətinə istinadən xəbər verir ki, o, 2025–2027-ci illəri əhatə edən dövrdə sözügedən İşçi qrupunda fəaliyyət göstərəcək.
Hacıyev 25 ölkədən irəli sürülən çoxsaylı namizədlər arasından qrupa üzv olmaq hüququ qazanıb. O, qrupun tərkibində "Yuventus", "Tottenhem", "Çelsi", "Betis", PSV, "Leypsiq" kimi klublardan olan mütəxəssislərlə birlikdə yer alacaq.
Qeyd edək ki, Ağdam klubunun İdarə heyətinin üzvü Asif Əsgərov 2023-cü ildə keçirilmiş seçkilərdə Avropa Klublar Birliyinin İdarə heyətinin, bundan sonra "Qarabağ" Futbol Akademiyasının meneceri Nail Kərimov adıçəkilən qurumun Uşaq Futbolu üzrə İşçi qrupunun (2023–2027) üzvü seçilib.