"Qarabağ" hesab arasında fərqi artırır
Bu gün keçiriləcək bir oyunla Premyer Liqada V tura yekun vurulacaq. Sport24.az xəbər verir ki, Zirdədə qəsəbənin eyniadlı təmsilçisi "Qarabağ"ı qonaq edəcək.
Ötən mövsümün çempionu ilə vitse-çempionunun dueli maraqla gözlənilir.
Qeyd edək ki, 5-ci oyun həftəsinin son qarşılaşmasının start fiti saat 20:45-də səslənəcək.
I dövrə, V tur
20:45. "Zirə" - "Qarabağ" 0:2 (1-ci hissə)
Qollar: T.Bayramov, 18. E.Addai,33
"Zirə": 97. Tiaqo Silva, 32. Qismət Alıyev (k), 16. Fuad Bayramov, 14. Elçin Əlicanov, 11. Rüstəm Əhmədzadə, 29. Ceyhun Nuriyev, . Stefan Akka, 4. Ruan Renato, 90. Davit Volkov, 15. Pyer Zebli, 28. Abbas İbrahim.
Ehtiyat oyunçular: 41. Anar Nəzirov, 13. Aydın Bayramov, 99. Səlim Həşimov, 7. Məqsəd İsayev, 8. İsmayıl İbrahimli, 10. Giorgi Papunaşvili, 23. Rafael Utziq, 3. Ange Mutsinzi, 6. Eldar Quliyev, 19. Salifu Suma.
"Qarabağ": 97. Fabian Buntiç, 55. Bədavi Hüseynov (k), 30. Abbas Hüseynov, 24. Aleksey İsayev, 27. Toral Bayramov, 90. Nəriman Axundzadə, 7. Yassin Benzya, 2. Mateus Silva, 6. Julio Romao, 15. Leandro Andrade, 11. Emmanuel Addai.
Ehtiyat oyunçular: 99. Mateuş Koxalski, 12. Sadiq Məmmədzadə, 20. Riçard Almeyda, 44. Elvin Cəfərquliyev, 22. Musa Qurbanlı, 29. Marko Veşoviç, 10. Abdullah Zubir, 81. Kevin Medina, 66. Patrik Andrade, 17. Hamidu Keyta, 18. Olavio Juninyo, 19. Redon Cica.