AFFA nümayəndəsi: Asif Əliyev
"Neftçi" 93. Rza Cəfərov (k) 10. Filip Ozobiç 8. Emin Mahmudov 3. Höccət Haqverdi 19. Azər Salahlı 4. Elvin Camalov 91. Ağadadaş Salyanski 14. Edvin Kuç 44. Yuri Matias 24. Mustafa Sek 88. Andrey Ştoqrin
Ehtiyat oyunçular: 1. Emil Balayev 30. Rustam Samigullin 7. Azər Əliyev 90. Ramil Şeydayev 13. Emil Səfərov 78. Elcan Əbilov 47. Murad Məmmədov 99. Ervin Koffi 23. Robert Bauer 20. Alfa Konte 77. Yeqor Boqomolski 18. Ryonosuke Ohori
"Şamaxı" 1. Rikardo Fernandes 17. Rafael Məhərrəmli 5. Arsen Ağcabəyov 82. Rüfət Abbasov 24. Edqar Adilxanov 32. Vasiliye Radenoviç 20. Leroy Mikels (k) 93. Brahim Konate 9. Belajdi Pusi 3. Vladislav Veremeyev 33. Alfons Msanqa
Ehtiyat oyunçular: 85. Kamal Bayramov 62. Abdulla Seydəhmədov 60. Səbayıl Bağırov 14. Vüsal Məsimov 23. Murad Vəliyev 18. Cəlal Hüseynov 6. Rauf Rüstəmli 19. Fəxri Məmmədli 89. Cəfər Muxtarov 12. Maykl Tuik 30. Andrey Tirkoveanu 66. Vasiliye Bakiç