AFFA nümayəndəsi: Elçin Mehtiyev
"Səbail": 12. Əlirza Müştəbazadə 22. Mirabdulla Abbasov 96. İlkin Muradov 77. Fərid Nəbiyev 18. Süleyman Əhmədov 20. Mert Çelik 11. Rüfət Abdullazadə (k) 10. David Qomis 3. Dmitro Litvin 4. Marko Nikoliç 5. Gitay Sofir
Ehtiyat oyunçular: 1. Hüseynəli Quliyev 25. Nicat Məmmədzadə 74. Yusif Nəbiyev 83. Nihad Quliyev 19. Samir Abdullayev 16. Emin Rüstəmov 97. Oruc Məmmədov 88. Hacıəli Şirəliyev 44. Amir Bilali 99. İnnosent Nşuti 7. Madi Queta
"Neftçi": 93. Rza Cəfərov (k) 10. Filip Ozobiç 19. Azər Salahlı 4. Elvin Camalov 91. Ağadadaş Salyanski 14. Edvin Kuç 99. Ervin Koffi 44. Yuri Matias 24. Mustafa Sek 18. Ryonosuke Ohori 11. Aleks Fernandes
Ehtiyat oyunçular: 1. Emil Balayev 30. Rustam Samigullin 17. Rəhman Hacıyev 90. Ramil Şeydayev 13. Emil Səfərov 47. Murad Məmmədov 6. Rafael Quzzo 9. Bassala Sambu 22. Dembo Darboe 20. Alfa Konte 77. Yeqor Boqomolski