"Araz-Naxçıvan": 12. Kristian Avram, 5. Qara Qarayev, 34. Urfan Abbasov (k), 2. Slavik Alxasov, 24. Mustafa Əhmədzadə, 16. Ramon Maçado, 29. Vanderson Melo, 17. İssuf Paro, 23. Nuno Rodriqes, 4. İqor Ribeyro, 97. Felipe Santos
Ehtiyat oyunçular: 94. Tərlan Əhmədli, 99. Raul Əhmədzadə, 6. Vadim Abdullayev, 7. Ülvi İsgəndərov, 22. Elçin Mustafayev, 20. Turan Vəlizadə, 71. Sənan Ağalarov, 57. Elcan Məmmədov, 21. Sezar Meza Kolli, 8. Karlos Jatoba, 14. Miço Kuzmanoviç, 10. Bernardo Dias
"Neftçi": 1. Emil Balayev (k), 8. Emin Mahmudov, 3. Höccət Haqverdi, 4. Elvin Camalov, 90. Ramil Şeydayev, 13. Emil Səfərov, 47. Murad Məmmədov, 44. Yuri Matias, 23. Robert Bauer, 24. Mustafa Sek, 77. Yeqor Boqomolski
Ehtiyat oyunçular: 93. Rza Cəfərov, 30. Rustam Samigullin, 10. Filip Ozobiç, 19. Azər Salahlı, 7. Azər Əliyev, 91. Ağadadaş Salyanski, 78. Elcan Əbilov, 14. Edvin Kuç, 99. Ervin Koffi, 88. Andrey Ştoqrin, 20. Alfa Konte, 18. Ryonosuke Ohori