14:30. "Şamaxı" - "Kəpəz" 0:1
Şamaxı" Misli Premyer Liqasının 15-ci turunda doğma meydanda "Kəpəz"i qəbul edir.
Sportal.az xəbər verir ki, komandalar saat 14:30-da start götürəcək oyuna aşağıdakı heyətlərlə çıxacaq:
"Şamaxı": 1. Rikardo Fernandes 60. Səbayıl Bağırov (k) 17. Rafael Məhərrəmli 5. Arsen Ağcabəyov 82. Rüfət Abbasov 32. Vasiliye Radenoviç 11. Conatan Benteke 20. Leroy Mikels 93. Brahim Konate 7. Giorgi Kantariya 9. Belajdi Pusi
Ehtiyat oyunçular: 85. Kamal Bayramov 62. Abdulla Seydəhmədov 10. Emin Zamanov 80. Zahid Mərdanov 13. Ramin Əhmədov 6. Rauf Rüstəmli 22. Qurban Səfərov 24. Edqar Adilxanov 19. Fəxri Məmmədli 89. Cəfər Muxtarov 70. Nicat Xasıyev
"Kəpəz": 1. Rojerio Santos 7. Ehtiram Şahverdiyev 12. Turan Manafov 70. Nicat Süleymanov 5. Rauf Hüseynli 26. Valdemar Almeyda 9. Luis Paçu 29. Dioqo Verdaska 78. Yeqor Xvalko (k) 3. Mahamadu Ba 10. Karim Lkoça
Ehtiyat oyunçular: 22. Məmməd Hüseynov 80. Tural Rzayev 11. Orxan Əliyev 99. Əli Səmədov 20. Mahir Həsənov 21. Camal Cəfərov 17. Ümid Səmədov 19. Lassana Ndiaye 77. Viktor Braqa