AFFA nümayəndəsi: Namiq Əliyev
"Kəpəz": 1. Rojerio Santos, 7. Ehtiram Şahverdiyev, 12. Turan Manafov, 5. Rauf Hüseynli, 21. Camal Cəfərov, 26. Valdemar Almeyda, 9. Luis Paçu, 29. Dioqo Verdaska, 78. Yeqor Xvalko (k), 28. Rati Ardazişvili, 3. Mahamadu Ba
Ehtiyat oyunçular: 22. Məmməd Hüseynov, 18. Elgün Bayramov, 2. İlkin Qırtımov, 99. Əli Səmədov, 70. Nicat Süleymanov, 8. Elmir Tağıyev, 6. Nemət Musayev, 17. Ümid Səmədov, 15. Cavad Kərimov, 10. Karim Lkoça, 88. Şevroni Mabatşoev
"Sabah": 1. Yusif İmanov, 17. Tellur Mütəllimov, 2. Amin Seydiyev (k), 5. Rəhman Daşdəmirov, 88. Xəyal Əliyev, 20. Coy Lens Mikels, 44. Sofian Çakla, 18. Pavol Safranko, 40. İqor Noqeyra, 70. Cesse Sekidika, 31. Umarali Raxmonaliyev
Ehtiyat oyunçular: 92. Stas Pokatilov, 55. Nicat Mehbalıyev, 9. Anatoli Nuriyev, 77. Şakir Seyidov. 22. Abdulla Rzayev, 32. Elgün Dünyamalıyev, 7. Boyan Letiç, 13. İvan Lepiniça, 11. Kahim Parris, 12. Vinsent Till, 99. Neqoş Kupusoviç