"İmişli" Saatlı və Ağsu arasında seçim etməlidi
"Stadionda təmir işləri davam edir. Qazona yeni toxumun səpini hələ də yubanır. Buna səbəb havaların hədsiz isti keçməsidi. Bu cür hava şəraitində risk edə bilmirik. Çünki toxumu səpsək, istidə məhv ola bilər. Belədə ikiqat xərcə düşmüş olarıq. Böyük ehtimalla, gələn həftə toxum səpini yekunlaşacaq". Bu sözləri Sport24.az-a açıqlamasında "İmişli"nin icraçı direktoru Aqşin Mürsəlov deyib.
I Liqada çıxış edən klubun rəsmisi arenanın mövsümün startına qədər hazır olacağının sual altında olduğunu da vurğulayıb: "Mövsümün startına kimi stadionumuzun hazır olacağına zəmanət vermirik. Ona görə ola bilsin ilk ev oyunumuzun ya yeri dəyişdirildi, ya da bizə yaxın bölgələrindən birinə üz tutduq. Seçim elə də geniş deyil. Bizə ən yaxın olan Saatlıdı. Amma oranın da şəraiti istdiyimiz kimi deyil, stadionun azarkeş tutumu azdı. İkinci variant isə Ağsu stadionudu. Haranı seçəcəyimi sentyabrın əvvəlində biləcəyik".