"Azersun Arena"da ilk hissədə qol səsi çıxmadı
Bu gün Premyer Liqada II tura start veriləcək. Sport24.az xəbər verir ki, ilk oyun günündə bir qarşılaşma baş tutacaq.
Həftəiçi Çempionlar Liqasında "Ludoqorets"ə məğlub olan "Qarabağ" öz meydanında "Kəpəz"i qonaq edəcək. Heç şübhəsiz ki, matçın favoriti Qurban Qurbanovun komandasıdı. Gəncə təmsilçisi səfərdən heç-heçə ilə dönə bilsə belə, bu artıq turun sürprizi kimi qəbul olunacaq.
Qeyd edək ki, qarşılaşmanın start fiti saat 20:00-da səslənəcək.
20:00. "Qarabağ" – "Kəpəz" 0:0 (fasilə)
"Qarabağ"12. Sadiq Məmmədzadə , 20. Riçard Almeyda, 55. Bədavi Hüseynov (k), 30. Abbas Hüseynov, 24. Aleksey İsayev, 27. Toral Bayramov, 90. Nəriman Axundzadə, 66. Patrik Andrade, 17. Hamidu Keyta, 2. Mateus Silva, 19. Redon Cica
Ehtiyat oyunçular: 97. Fabian Buntiç, 13. Bəhlul Mustafazadə, 29. Marko Veşoviç, 10. Abdullah Zubir, 81. Kevin Medina, 7. Yassin Beniza, 8. Marko Yankoviç, 18. Olavio Juninyo, 6. Julio Romao, 15. Leandro Andrade
"Kəpəz": 1.Rojerio Santos, 2. İlkin Qırtımov, 7. Ehtiram Şahverdiyev, 99. Əli Səmədov, 8. Elmir Tağıyev, 17. Ümid Səmədov, 78. Yahor Kvalko (k), 28. Redon Mihana, 10. Karim Lkouça, 19. Lassana Ndiaye, 77. Viktor Braqa
Ehtiyat oyunçular: 22. Məmməd Hüseynov, 3. Vurğun Hüseynov, 70. Nicat Süleymanov, 20. Mahir Həsənov, 6. Nemət Musayev, 15. Cavad Kərimov, 66. Arzu Atakişiyev, 44. Nihat Fərəci