"Səbail": 1. Hüseynəli Quliyev, 77. Fərid Nəbiyev, 15. Vüsal Məsimov, 20. Mert Çelik, 11. Rüfət Abdullazadə (k), 8. Qorka Laruçça, 44. Amir Bilali, 3. Dmitro Litvin, 7. Madi Queta, 5. Gitay Sofir, 21. Ayman Bouali
Ehtiyat oyunçular: 12. Əlirza Müştəbazadə, 25. Nicat Məmmədzadə, 6. Cabir Əmirli, 74. Yusif Nəbiyev, 18. Süleyman Əhmədov, 83. Nihad Quliyev, 19. Samir Abdullayev, 17. Gülağa Əsədov, 16. Emin Rüstəmov, 14. Suleyman Alluş
"Neftçi": 93. Rza Cəfərov, 10. Filip Ozobiç, 8. Emin Mahmudov (k), 3. Höccət Haqverdi, 17. Rəhman Hacıyev, 90. Ramil Şeydayev, 4. Mark Tamaş, 99. Ervin Koffi, 44. Yuri Matias, 88. Andrey Ştoqrin, 77. Yeqor Boqomolski
Ehtiyat oyunçular: 1. Emil Balayev, 30. Rüstəm Samiqullin, 19. Azər Salahlı, 7. Azər Əliyev, 13. Emil Səfərov, 91. Ağadadaş Salyanski, 47. Murad Məmmədov, 14. Edvin Kuç, 23. Robert Bauer, 9. Andre Şinyaşiki, 11. Kilan Lebon