18:00. "Sabah" - "Qarabağ" 1:1
Qol: Neqoş Kupuşoviç, 49 – Nəriman Axundzadə, 68
"Sabah": 1. Yusif İmanov 4. Elvin Camalov (k) 17. Tellur Mütəllimov 8. Ayaz Quliyev 2. Amin Seydiyev 88. Xəyal Əliyev 7. Boyan Letiç 44. Sofian Çakla 18. Pavol Safranko 40. İqor Noqeyra 99. Neqoş Kupusoviç
Ehtiyat oyunçular: 55. Nicat Mehbalıyev 94. Rəvan Mirzəmmədov 10. Namik Ələskərov 9. Anatoli Nuriyev 5. Rəhman Daşdəmirov 22. Abdulla Rzayev 20. Coy Lens Mikels 70. Cesse Sekidika 3. Con İrasabal 11. Kahim Parris 12. Vinsent Til
"Qarabağ": 99. Mateus Koxalski 55. Bədavi Hüseynov (k) 30. Abbas Hüseynov 27. Toral Bayramov 90. Nəriman Axundzadə 8. Marko Yankoviç 18. Olavio Juninyo 2. Mateus Silva 6. Julio Romao 15. Leandro Andrade 11. Emmanuel Addai
Ehtiyat oyunçular: 1. Şahrudin Məhəmmədəliyev 97. Fabian Buntiç 20. Riçard Almeyda 13. Bəhlul Mustafazadə 44. Elvin Cəfərquliyev 22. Musa Qurbanlı 29. Marko Veşoviç 10. Abdullah Zubir 66. Patrik Andrade 7. Yassin Benzia 19. Redon Cica 21. Aleksey Kaşuk