"Qarabağ" Misli Premyer Liqasının 17-ci turunda "Azersun Arena" stadionunda "Kəpəz"i qəbul edir.
İdman.Biz xəbər verir ki, komandalar saat 16:30-da start götürəcək qarşılaşmada meydana aşağıdakı heyətlərlə çıxacaq:
"Qarabağ": 97. Fabian Buntiç 55. Bədavi Hüseynov (k) 30. Abbas Hüseynov 27. Toral Bayramov 22. Musa Qurbanlı 7. Nəriman Axundzadə 3. Sami Mmae 18. Dani Bolt 6. Kris Kuaku 21. Aleksey Kaşuk 11. Emmanuel Addai
Ehtiyat oyunçular: 99. Mateus Koxalski 77. Ramil Şeydayev 13. Bəhlul Mustafazadə 44. Elvin Cəfərquliyev 32. Hikmət Cəbrayılzadə 81. Kevin Medina 8. Marko Yankoviç 20. Kadi Borqes 2. Mateus Silva 15. Leandro Andrade 35. Pedro Bikalyo 17. Kamilo Duran
"Kəpəz": 33. Yusif İmanov 27. Məqsəd İsayev 7. Ehtiram Şahverdiyev 5. Rauf Hüseynli 88. Şakir Seyidov 8. Veysəl Rzayev 29. Dioqo Verdaska (k) 24. Olavale Onanuqa 14. Adama Fofana 4. Mate Abuladze 10. Ryonosuke Ohori
Ehtiyat oyunçular: 22. Məmməd Hüseynov 99. Əli Səmədov 77. Fərid Nəbiyev 17. Ümid Səmədov 20. Elcan Əbilov 23. Fərid Kələntərov 66. Arzu Atakişiyev 21. Sadiq Şəfiyev 11. Rəhman Hacıyev 80. Şahnur İsmayılov 12. Mahamadu Ba
09:40
Bu gün Misli Premyer Liqasının 17-ci turu çərçivəsində ikinci qarşılaşma "Azersun Arena"da keçiriləcək.
İdman.Biz xəbər verir ki, "Qarabağ" "Kəpəz"i qəbul edəcək.
Oyun saat 16:30-da başlayacaq. "Qarabağ" 36 xalla turnir cədvəlinin ikinci pilləsində yer alıb. 9 xala malik "Kəpəz" isə onuncudur.
16:30. "Qarabağ" - "Kəpəz"