Azərbaycan çempionu "Qarabağ" bu gün növbəti avrokubok oyununa çıxacaq.
İdman.biz xəbər verir ki, Qurban Qurbanovun komandası Avropa Liqasının Liqa mərhələsində III turun matçını keçirəcək.
Təmsilçimiz "Ayaks"la üz-üzə gələcək. Niderland klubu ilə görüş Tofiiq Bəhramov adına Respublika stadionunda baş tutacaq. İlk iki oyunda uduzan "Qarabağ" uğursuz seriyanı qırmağa çalışacaq.
Qeyd edək ki, bunadək "Tottenhem"ə 0:3, "Malmö"yə 1:2 hesabı ilə uduzan Ağdam klubu növbəti matçını noyabrın 7-də keçirəcək. "Qarabağ" səfərdə "Bodo Qlimt"lə qarşılaşacaq.
20:45. "Qarabağ" – "Ayaks"
Baş hakim: Nikolas Uolş (Şotlandiya)
"Qarabağ": 99. Mateuş Koxalski, 30. Abbas Hüseynov, 55. Bədavi Hüseynov (l), 81. Kevin Medina, 44. Elvin Cəfərquliyev, 6. Julio Romao, 7. Yassin Benzia, 8. Marko Yankoviç, 10. Abdullah Zubir, 15. Leandro Andrade, 18. Juninyo Olavio
"Ayaks": 22. Remko Pasveer, 4. Yorrel Hato, 37. Josip Sutalo, 24. Daniele Ruqani, 2. Devine Renş, 8. Kennet Teylor, 8. Cordan Henderson (k), 28. Kian Fits-Cim, 11. Mika Qodts, 29. Kristian Rasmussen, 25. Vaut Veqorst