- Fərdi məşqlər edirəm. Maksimum çalışıram ki, çəkim artmasın. Böyük ehtimalla, avqustun sonuna kimi yeni klubumun adına aydınlıq gələcək.
- Premyer Liqada artıq iki tur geridə qalıb. Yeni mövsümlə bağlı fikirlərini bilmək maraqlı olardı...
- Hələ çempionat yeni başlayıb. Üm
umi götürəndə dinamika pis deyil. Komandalar istəklidi. Turlar ötdükcə daha gərgin oyunlara şahidlik edəcəyik.
- "Araz-Naxçıvan" - "Şamaxı" qarşılaşmasını izləyənlər arasında idin. Görüş meydan sabiq komandanın 1:0 hesablı qələbəsi ilə başa çatdı. Futbolçu yox, bir  azarkeş kimi oyundan zövq ala bildin?
- heç bir komanda uduzmaq istəmirdi. Ümumi götürəndə hər iki kollektiv yenidən formalaşmaqdadı, heyətlərində yeni oyunçular var. Sadəcə, rəqiblə müqayisədə "Araz-Naxçıvan"  topa daha çox nəzarət edirdi və bundan istifadə edərək qələbə qazandı.
- "Qarabağ" ÇL-da doğma meydanda məğlub olsa da, səfərdə darmadağınlı qələbə qazandı. Cavab qarşılaşmasında ağdamlılardan nəticə gözləyirdin?
- bakıda baş tutan ilk görüşdə heç kim "Qarabağ"ın məğlub olacağını gözləmirdi. Təmsilçimiz nə qədər yaxşı çıxış etsə də, səmimi etiraf etmək lazımdır ki, "Ludoqorets"də sıradan bir komanda deyil. Bolqarlar uzun illərdi avrokuboklarda sabit çıxış edir. Yetəri qədər də güclü, səviyyəli klubdu. Amma şükürlər olsun ki, cavab matçında təmsilçimiz  xarakter göstərək rəqibini sıradan çıxardı. Açığı, ilk görüşdən sonra da Ağdam təmsilçisinin mərhələ keçəciyi inanırdım. Lakin hesabın 7:2 olacağını gözləmirdim.
- "Qarabağ"ın uğurlu çıxışını Konfrans Liqasında "Zirə" ilə "Sabah" davam etdirə biləcəkmi?
- Hər iki təmsilçimizə inanıram. Düzdü, "Sabah" bir qədər müdafiədə boşluqlar verir və bunun acısını yaşayır. Buna rəğmən onların toparlanıb cavab oyununda irlandiyalılara qalib gələcəyinə ümid edirəm. Ümumi götürəndə iki klubumuzun mərhələ keçmək şansları var. Onların taleyi öz əllərindədir.