Orxan Əliyev, 24 - Ervin Koffi, 4, Ramil Şeydayev, 31
"Kəpəz": 1. Rojerio Santos, 11. Orxan Əliyev, 12. Turan Manafov, 70. Nicat Suleymanov, 5. Rauf Hüseynli, 26. Valdemra Almeyda, 9. Luis Paçu, 29. Dioqo Verdaska, 78. Yeqor Kvalko (k), 3. Mahamadu Ba, 77. Viktor Braqa
Ehtiyat oyunçular: 22. Məmməd Hüseynov, 2. İlkin Qırtımov, 80. Tural Rzayev, 7. Ehtiram Şahverdiyev, 99. Əli Səmədov, 20. Mahir Həsənov, 6. Nemət Musayev, 21. Camal Cəfərov, 15. Cavad Kərimov, 28. Redon Mihana, 10. Karim Lkouça, 19. Lassana Ndiaye
"Neftçi": 93. Rza Cəfərov, 10. Filip Ozobiç, 7. Azər Əliyev, 90. Ramil Şeydayev (k), 14. Edvin Kuç, 99. Ervin Koffi, 44. Yuri Matias, 23. Robert Bauer, 9. Andre Şinyaşiki, 11. Kilan Lebon, 22. Dembo Darbo
Ehtiyat oyunçular: 1. Emil Balayev, 30. Rustam Samiqullin, 8. Emin Mahmudov, 17. Rəhman Hacıyev, 19. Azər Salahlı, 91. Ağadadaş Salyanski, 47. Murad Məmmədov, 4. Mark Tamaş, 24. Mustafa Sek, 88. Andrey Ştoqrin, 77. Yeqor Boqomolski