Misli Premyer Liqasının 17-ci turunun "Şamaxı" - "Qəbələ" oyununda yenidən hesab açılıb.
İdman.Biz xəbər verir ki, 46-ci dəqiqədə İsaak Amoah "Qəbələ" klubunu hesabda irəli çıxarıb - 0:2.
Misli Premyer Liqasının 17-cı turunun "Şamaxı" - "Qəbələ" oyununda ikinci hissə start götürüb.
İdman.Biz xəbər verir ki, ilk hissədən sonra Qəbələ" klubu 0:1 hesabı ilə irəlidədir.
15:01
Misli Premyer Liqasının 17-cı turunun "Şamaxı" - "Qəbələ" oyununda birinci hissə başa çatıb.
İdman.Biz xəbər verir ki, 45-ci dəqiqədən sonra qarşılaşmada Qəbələ" irəlidədir - 0:1.
14:48
Misli Premyer Liqasının 17-ci turunun "Şamaxı" - "Qəbələ" oyununda hesab açılıb.
İdman.Biz xəbər verir ki, 45-ci dəqiqədə Domi Massumo "Qəbələ" klubunu hesabda irəli çıxarıb - 0:1.
14:00
Misli Premyer Liqasının 17-ci turunun "Şamaxı" - "Qəbələ" oyunu start götürüb.
İdman.Biz xəbər verir ki, oyunu hakim Rəşad Əhmədov idarə edir.
13:29
"Şamaxı" Misli Premyer Liqasının 17-ci turunda doğma meydanda "Qəbələ"ni qəbul edir.
İdman.Biz xəbər verir ki, komandalar saat 14:00-da start götürəcək qarşılaşmada meydana aşağıdakı heyətlərlə çıxacaq:
"Şamaxı": 1. Rikardo Fernandes, 17. Rafael Məhərrəmli (k), 82. Rüfət Abbasov, 7. Edqar Adilxanov, 9. Karim Rossi, 10. Andrey Tirkoveanu, 13. Rikardo Apolinario, 11. Dioqo Balau, 4. Sezar Enrike, 44. David Santos, 8. Alfons Msanqa.
Ehtiyat oyunçular: 62. Abdulla Seydəhmədov, 99. Səlim Həşimov, 80. Həbib İsmayılov, 21. Bilal İsmayılov, 27. Emil Süleymanov, 97. Oruc Məmmədov, 48. Ramiz Muradov, 14. Ravil Qafarov, 3. Vladislav Veremeyev, 6. Antonio Lara, 19. Abdullahi Şuaybu.
Baş məşqçi: Ayxan Abbasov.
"Qəbələ": 1. Səlahət Ağayev, 28. Murad Musayev (k), 66. Nuğay Rəşidov, 10. Şahin Şahniyarov, 27. Eşqin Əhmədov, 24. İsmael Akinade, 33. Seydina Keyta, 3. Eduardo Kunde.
16. İsaak Amoah, 14. Domi Massumo, 30. Prins Ovusu.
Ehtiyat oyunçular: 94. Həbib Hüşənov, 11. Asif Məmmədov, 22. Fərid İsgəndərov, 13. Nicat Əliyev, 74. Süleyman Damadayev, 17. Qədir Ramazanov, 21. Ziya Şəkərxanov, 70. Paulo Quimbila.
Məşqçi: George Çixradze.
09:20
Bu gün Misli Premyer Liqasının 17-ci turunun oyunu "Şamaxı" "Qəbələ" arasında baş tutacaq.
İdman.Biz xəbər verir ki, saat 14:00-da start götürəcək turun mərkəzi qarşılaşmasını Rəşad Əhmədov idarə edəcək.
"Şamaxı" 20 xalla turnir cədvəlinin yeddinci pilləsində yer alıb. 8 xala malik "Qəbələ" isə on birincidir.
İkinci dövrə, 17-ci tur
24 yanvar (şənbə)
14:00. "Şamaxı" - "Qəbələ"