Mehdi Hüseynzadə adına Sumqayıt şəhər stadionundakı qarşılaşma saat 21:45-də start götürəcək. Matçı Kadir Sağlamın başçılıq etdiyi türkiyəli hakimlər briqadası idarə edəcək.
Baş hakim: Kadir Sağlam (Türkiyə)
Baş hakimin köməkçiləri: Deniz Caner Ozaral, Anıl Usta (hər ikisi Türkiyə)
Dördüncü hakim: Fərid Hacıyev (Azərbaycan)
Mehdi Hüseynzadə adına Sumqayıt şəhər stadionu
Azərbaycan: 1. Şahruddin Məhəmmədəliyev, 3. Elvin Cəfərquliyev, 4. Bəhlul Mustafazadə, 6. Ozan Can Kökcü, 7. Coşqun Diniyev, 10. Mahir Emreli, 13. Rahil Məmmədov, 15. Bədavi Hüseynov (k), 17. Toral Bayramov, 19. Nəriman Axundzadə, 20. Aleksey İsaev
Ehtiyat oyunçular: 23. Rza Cəfərov, 12. Aydın Bayramov, 2. Amin Seydiyev, 5. Rəhman Daşdəmirov, 8. İsmayıl İbrahimli, 9. Renat Dadaşov, 11. Ağadadaş Salyanski, 14. Xəyal Əliyev, 16. Elvin Camalov, 18. Səbuhi Abdullazadə, 21. Mert Çelik, 22. Musa Qurbanlı, 24. Zamiq Əliyev, 25. Şahin Şahniyarov
Haiti: 1. A. Pyer, 2. Arkus, 4. Ade (k), 8. Eksperiense, 9. Nazon, 10. Don Didson, 14. L. Pyer, 17. Jan-Jak, 20. Pyerro, 21, Attis, 22. Duverne
Ehtiyat oyunçular: 12. İnnosent, 23. Odelus, 3. Dulisse, 5. Pyer-Lui, 6. Mişel, 7. Providens, 11. Jan, 13. Lakrua, 15. Paugain, 16. Prunier, 18. Sainte, 19. Laisse
Qeyd edək ki, yığmamız ikinci yoxlama oyununu martın 25-də Belarus millisinə qarşı keçirəcək.