Mərdəkanda kim sevinəcək? Sport24.az
Mərdəkanda kim sevinəcək?
Azərbaycan Kubokunun 1/4 final mərhələsinin ilk oyunları çərçivəsində bu gün daha iki qarşılaşma baş tutacaq. Sport24.az xəbər verir ki, günün ilk qarşılaşması Mərdəkanda baş tutacaq.
"Araz-Naxçıvan" "Liv Bona Dea Arena"da" "Zirə"ni qonaq edəcək. Avrokuboklara vəsiqə qazanmaq istəyən hər iki komanda kubokda da maksimum irəli getməyə çalışır.
Qeyd edək ki, oyunun start fiti saat 16:00-da səslənəcək.
1/4 final mərhələsi, ilk oyun
16:00. "Araz-Naxçıvan" - "Zirə" 0:0 (2-ci hissə)
Mərdəkan. "Liv Bona Dea Arena".
"Araz-Naxçıvan": 12. Kristian Avram, 34. Urfan Abbasov, 2. Slavik Alxasov, 6. Vadim Abdullayev (k), 24. Mustafa Əhmədzadə, 16. Ramon Maçado, 17. İssuf Paro, 23. Nuno Rodriqes, 14. Miço Kuzmanoviç, 4. İqor Ribeyro, 10. Bernardo Dias
Ehtiyat oyunçular: 94. Tərlan Əhmədli, 99. Raul Əhmədzadə, 5. Qara Qarayev, 7. Ülvi İsgəndərov, 22. Elçin Mustafayev, 20. Turan Vəlizadə, 71. Sənan Ağalarov, 57. Elcan Məmmədov, 21. Sezar Meza Kolli, 29. Vanderson Melo, 8. Karlos Jatoba
Baş məşqçi: Elmar Baxşıyev
"Zirə": 97. Tiaqo Silva, 7. Məqsəd İsayev, 8. İsmayıl İbrahimli, 14. Elçin Əlicanov, 11. Rüstəm Əhmədzadə, 4. Ruan Renato (k), 90. Davit Volkov, 10. Giorgi Papunaşvili, 23. Rafael Utziq, 3. Ange Mutsinzi, 15. Pyer Zebli
Ehtiyat oyunçular: 13. Aydın Bayramov, 41. Anar Nəzirov, 32. Qismət Alıyev, 21. Hacıağa Hacılı, 16. Fuad Bayramov, 29. Ceyhun Nuriyev, 5. Stefan Aka, 70. İssa Cibrila, 18. Junior Martins, 17. Ayron Qomis, 6. Eldar Quliyev, 19. Salifu Suma