Bu gün Azərbaycan millisi növbəti oyununu keçirəcək.
İdman.biz xəbər verir ki, yığmamız Millətlər Liqasının III turunun matçına çıxacaq.
Baş hakim: Rob Harvey (İrlandiya)
Estoniya: 12. Karl Yakob Heyn, 13. Maksim Paskotsi, 16. Yoonas Tamm, 18. Karol Mets (k), 3. Mihael Şyonninq-Larsen, 4. Mattias Kayt, 5. Rokko Robert Şeyn, 11. Mihkel Aynsalu, 15. İoan Yakovlev, 8. Henri Anyer, 23. Vlasii Sinyavski
Ehtiyat oyunçular: 1. Matvey İqonen, 22. Karl Andre Vallner, 2. Marten Kuusk, 6. Rasmus Peetson, 19. Mihael Lilander, 7. Robi Saarma, 9. Erik Sorqa, 10. Sergey Zenyov, 14. Patrik Kristal, 17. Martin Miller, 20. Markus Poom, 21. Martin Vetkal
Azərbaycan: 1. Mehdi Cənnətov, 5. Anton Krivotsyuk, 13. Rahil Məmmədov, 15. Bədavi Hüseynov, 22. Abbas Hüseynov (k), 3. Elvin Cəfərquliyev, 7. Coşqun Diniyev, 17. Toral Bayramov, 20. Aleksey İsayev, 11. Ramil Şeydayev, 9. Renat Dadaşov
Ehtiyat oyunçular: 12. Aydın Bayramov, 23. Rza Cəfərov, 2. Şəhriyar Əliyev, 21. Qismət Alıyev, 4. Zamiq Əliyev, 10. Mahir Emreli, 14. Rüstəm Əhmədzadə, 6. Ozan Can Kökçü, 18. Ceyhun Nuriyev, 19. Xəyal Nəcəfov, 8. Emin Mahmudov, 16. Vadim Abdullayev