“Dinamo” – “Füzuli”: Heyətlər açıqlanıb
Bu gün Azərbaycan kubokunda I təsnifat mərhələsinə yekun vurulacaq.
İdman.biz xəbər verir ki, mərhələnin son günündə bir matç baş tutacaq.
Yeganə qarşılaşma "Neftçi" Futbol Mərkəzində baş tutacaq. II Liqa təmsilçilərinin duelində "Dinamo" "Füzuli"ni qəbul edəcək.
Qeyd edək ki, mərhələnin digər altı oyunu oktyabrın 12-13-də keçirilib.
I təsnifat mərhələsi
14 oktyabr (bazar ertəsi)
13:30. "Dinamo" – "Füzuli"
"Dinamo": 12. Elmin Qaçaylı, 6. Ramal Əhmədov, 11. Şahin Əliyev (k), 14. Əlisa İsayev, 10. Ziya Məmmədli, 19. Əlibala Ağayev, 18. Aydın İsxanzadə, 4. Qürbət Əhmədov, 17. Fizuli Dəmirov,44. Əli Məmmədli, 88. Aqil Hüseynzadə
Ehtiyat oyunçular: 1. İbrahim Bağırov, 20. Valeh Seyidov, 15. Tərlan Veysəlli, 7. Əkbər Səfərzadə, 22. Fərid Quliyev, 99. Kənan Əlizadə, 5. Cavid Məmmədov, 8. Uğur Sayıllı, 2. Nihad Mahmudzadə
Baş məşqçi: İsmayıl Vəkiliqazicahani
"Füzuli": 1. Məhərrəm Məmmədli, 7. Ruslan Poladov, 88. Kənan Məmmədov, 11. Fuad Məmmədzadə, 91. Bayram Nurizadə, 23. Süleyman Piriyev (k), 8. Elvin Yunusov, 44. Elmir Xəlilov, 19. Cəsur Hüseynov, 4. Murad Mehdiyev, 9. Mübariz Hüseynzadə
Ehtiyat oyunçular: 25. Şaməddin Rüstəmov, 10. Vüsal Tahirov, 3. Vurğun Həsənzadə, 18. Fərhad Salamzadə, 21. Samur-Xan Aslanxanov
Məşqçi: Xaqani Quliyev
"Neftçi" Futbol Mərkəzi (IV meydança)