Bəhlul Mustafazadə: Hər kəs sakitdir, hamı inanır Sport24.az
Bəhlul Mustafazadə: "Hər kəs sakitdir, hamı inanır"
"Çalışırıqki səhvləri təhlil edib, nəticə çıxaraq"
"Qarabağ" UEFA Çempionlar Liqasında pley-off matçına çıxacaq. Sport24.az xəbər verir ki, sabah keçirləcək oyundan öncə mətbuat konfransı təşkil edilib. Müdafiəçi Bəhlul Musatafazadə Çempionlar Liqası pley-off mərhələsinin "Dinamo" ilə cavab matçından öncə keçirilən mətbuat konfransında bu sözləri səsləndirib:
"Ümidliyik. Hədəfimiz Çempionlar Liqasının qrup mərhələsinə yüksəlməkdir. Oyuna yaxşı hazırlaşmışıq. Sabah hər şeyi edəcəyik ki, mərhələni keçək. Tənqidləri normal qarşılayırıq. Qol buraxırıqsa, müdafiənin də səhvi var. Çalışırıq ki, səhvləri təhlil edib, nəticə çıxaraq. Təzyiq yaratdığını düşünmürəm. Çünki bu da futbolun bir parçasıdır. Əsas odur ki, həmin səhvlərdən nəticə çıxaraq və növbəti oyunlarda təkrarlamayq. Artıq bir neçə turdur ki, Çempionlar Liqasında oynayırıq. Sakitik. Təcrübəmiz var. Hər kəs sakitdir, hamı inanır. Ən önəmlisi də, daha sakit olmaqdır. Özüm də yaxşıyam. Daha yaxşı oyun göstərməyə çalışacağıq"