Autsayderlər üz-üzə - Heyətlər açıqlanıb
Bu gün Azərbaycan Premyer Liqasında IV tura start veriləcək.
Yeganə qarşılaşma "ASCO Arena"da keçiriləcək. Çempionatın autsayderləri "Səbail"lə "Kəpəz" üz-üzə gələcək. Meydan sahibləri ilk qələbə, qonaqlar ilk xal üçün mübarizə aparacaq.
Qeyd edək ki, tura avqustun 25-də yekun vurulacaq.
19:00. "Səbail" – "Kəpəz"
Ehtiyat oyunçular: 12. Əlirza Müştəbazadə, 10. Qomis David, 6. Cabir Əmirli, 7. Madi Queta, 18. Süleyman Əhmədov, 15. Vüsal Məsimov, 83. Nihad Quliyev, 19. Samir Abdullayev, 17. Gülağa Əsədov, 16. Emin Rüstəmov
"Kəpəz": 22. Məmməd Hüseynov, 2. İlkin Qırtımov, 11. Orxan Əliyev, 7. Ehtiram Şahverdiyev, 78. Yeqor Kvalko (k), 8. Elmir Tağıyev, 10. Karim Lkouça, 19. Lassana Ndiaye, 88. Keverton Markolino, 77. Viktor Braqa, 17. Ümid Səmədov
Ehtiyat oyunçular: 18. Elgün Bayramov, 3. Vurğun Hüseynov, 99. Əli Səmədov, 28. Redon Mihana, 20. Mahir Həsənov, 6. Nemət Musayev, 15. Cavad Kərimov, 66. Arzu Atakişiyev, 44. Nihat Fərəci