19:00. "Qarabağ" - "Sabah" 3:2
Toral Bayramov, 6, Nəriman Axundzadə, 8, Kevin Medina, 17 - Coy Lens Mikels, 45, Pavol Şafranko, 51
"Qarabağ": 97. Fabian Buntiç 30. Abbas Hüseynov 24. Aleksey İsayev 27. Toral Bayramov 90. Nəriman Axundzadə 81. Kevin Medina (k) 8. Marko Yankoviç 2. Mateus Silva 19. Redon Cica 15. Leandro Andrade 11. Emmanuel Addai
Ehtiyat oyunçular: 99. Mateus Koxalski 12. Sadiq Məmmədzadə 55. Bədavi Hüseynov 13. Bəhlul Mustafazadə 44. Elvin Cəfərquliyev 22. Musa Qurbanlı 10. Abdullah Zubir 66. Patrik Andrade 7. Yassin Benzia 18. Olavio Juninyo 6. Julio Romao 21. Aleksey Kaşuk
"Sabah": 55. Nicat Mehbalıyev 4. Elvin Camalov (k) 9. Anatoli Nuriyev 2. Amin Seydiyev 5. Rəhman Daşdəmirov 7. Boyan Letiç 20. Coy Lens Mikels 18. Pavol Safranko 40. İqor Noqeyra 70. Cesse Sekidika 3. Con İrasabal
Ehtiyat oyunçular: 1. Yusif İmanov 94. Rəvan Mirzəmmədov 10. Namik Ələskərov 17. Tellur Mütəllimov 77. Şakir Seyidov 6. Abdulax Xaybulaev 22. Abdulla Rzayev 88. Xəyal Əliyev 11. Kahim Parris 99. Neqoş Kupusoviç