Avropa Liqasının III təsnifat mərhələsinin bütün cütləri

Sayta qoyulub: 12:16 03.08.2018 (177 dəfə oxunub)

UEFA Avropa Liqasının III təsnifat mərhələsinin bütün cütlükləri müəyyənləşib.

Avrokubokların II raundunun cavab matçlarından sonra bütün komandaların rəqibləri bəlli olub.

Liqa yolunda yer alan Türkiyənin “Beşiktaş” və “Başakşehir” kollektivləri müvafiq olaraq, LASK (Avstriya) və “Bernli” (İngiltərə) ilə qarşılaşacaqlar.

Qeyd edək ki, ilk matçlar avqustun 9-da, cavab görüşləri isə bir həftə sonra keçiriləcək.

Liqa yolu

“Dinamo” (Minsk, Belarus) – “Zenit” (Rusiya)

UFA (Rusiya) – “Proqres” (Lüksemburq)

“Vitess” (Hollandiya) – “Bazel” (İsveçrə)

“Zarya” (Ukrayna) – “Braqa” (Portuqaliya)

“Mariupol” (Ukrayna) – “Bordo” (Fransa)

“Siqma” (Çexiya) – “Kayrat” (Qazaxıstan)

“Başakşehir” (Türkiyə) – “Bernli” (İngiltərə)

“Sevilya” (İspaniya) – “Jalgiris” (Litva)

“Leyptsiq” (Almaniya) – “Universitatya” (Rumıniya)

“Hapoel” (Hayfa, İsrail) – “Atalanta” (İtaliya)

“Pyunik” (Ermənistan) – “Makkabi” (Təl-Əviv, İsrail)

“Hibernian” (Şotlandiya) – Mölde (Norveç)

“Şturm” (Avsriya) – AEK (Kipr)

“Trençin” (Slovakiya) – “Feyenoord” (Hollandiya)

“Beşiktaş” (Türkiyə) – LASK (Avstriya)

“Apollon” (Kipr) – “Dinamo” (Brest, Belarus)

“Yagelloniya” (Polşa) – “Gent” (Belçika)

“Spartak” (Serbiya) – “Bröndbü” (Danimarka)

“Genk” (Belçika) – “Lex” (Polşa)

“Olimpiakos” (Yunanıstan) – Lütsern (İsveçrə)

“Sarsporq” (Norveç) – “Rieka” (Xorvatiya)

“Reyncers” (“Şotlandiya”) – “Maribor” (Sloveniya)

“Norşellann” (Danimarka) – “Partizan” (Serbiya)

“Slovan” (Slovakiya) – “Rapid” (Avstriya)

“Hayduk” (Xorvatiya) – “Styaua” (Rumıniya)

MOİK (Bolqarıstan) – “Kopenhagen” (Danimarka)

Çempionlar yolu

“Ludoqorets” (Bolqarıstan) – “Zrinski” (Bosniya və Herseqovina)

“Legiya” (Polşa) – “Düdelanj” (Lüksemburq)

“Alaşkert” (Ermənistan) – ÇFR (Rumıniya)

“Olimpiya” (Sloveniya) – HİK (Finlandiya)

“Şerif” (Moldova) – “Valyur” (İslandiya)

“Kork Siti” (İrlandiya) – “Rusenborq” (Norveç)

“Spartak” (Latviya) – “Suduva” (Litva)

TNS (Uels) – Müdtyullann (Danimarka)

“Hapoel” (Beer-Şeva, İsrail) – APOEL (Kipr)

“Torpedo” (Gürcüstan) – “Kukesi” (Albaniya)

 

 

Avropa Liqasının III təsnifat mərhələsinin bütün cütləri

 

 

“Report”

XƏBƏR LENTİ