Avroliqada 1/16 finalçılar müəyyənləşir

Sayta qoyulub: 08:08 07.12.2017 (114 dəfə oxunub)

Bu gün Avropa Liqasında qrup mərhələsinə yekun vurulacaq.

Keçiriləcək 24 qarşılaşmadan sonra 1/16 finala yüksələn bütün komandalar müəyyənləşəcək.

Qeyd edək ki, artıq 16 komanda növbəti mərhələyə vəsiqəni təmin edib. Bunlar "Vilyarreal”, “Dinamo” (Kiyev), “Partizan”, “Braqa”, “Milan”, “Atalanta”, “Lion”, “Styaua”, “Viktoriya”, “Arsenal”, “Zalsburq”, “Ostersun”, “Latsio”, “Nitsa”, “Zenit” və “Real Sosyedad”dır.



7 dekabr

Avropa Liqası

VI tur
 
A qrupu

22:00. “Slaviya” – “Astana”

22:00. “Vilyareal” – “Makkabi”

 

1.<o:p></o:p>

Vilyarreal<o:p></o:p>

5

3

<o:p>2</o:p>

0<o:p></o:p>

10:5

<o:p>11</o:p>

2.<o:p></o:p>

Slavia

<o:p>5</o:p>

2

<o:p>2</o:p>

1

6:5

<o:p>8</o:p>

3.<o:p></o:p>

Astana

<o:p>5</o:p>

<o:p>2</o:p>

1

2

9:7

<o:p>7</o:p>

4.<o:p></o:p>

Makkabi

<o:p>5</o:p>

0<o:p></o:p>

1<o:p></o:p>

4

0:8

1<o:p></o:p>



B qrupu

22:00. “Dinamo Kiyev” – “Partizan”

22:00. “Yanq Boyz” – “Skenderbeu”

 

1.<o:p></o:p>

Dinamo K.<o:p></o:p>

<o:p>5</o:p>

3

<o:p>1</o:p>

1

9:6

<o:p>10</o:p>

2.<o:p></o:p>

Partizan

<o:p>5</o:p>

2

<o:p>2</o:p>

1

7:5

<o:p>8</o:p>

3.<o:p></o:p>

Skenderbeu

<o:p>5</o:p>

1

<o:p>2</o:p>

2

5:8

<o:p>5</o:p>

4.<o:p></o:p>


Yanq Boyz

<o:p></o:p>

<o:p>5</o:p>

0

<o:p>3</o:p>

2

3:5

<o:p>4</o:p>



C qrupu

22:00. “Hoffenhaym” – “Ludoqorets”

22:00. “Başakşəhər” – “Braqa”

 

1.<o:p></o:p>

Braqa <o:p></o:p>

5<o:p></o:p>

3<o:p></o:p>

1<o:p></o:p>

1<o:p></o:p>

8:6<o:p></o:p>

10<o:p></o:p>

2.<o:p></o:p>

Ludoqorets<o:p></o:p>

5<o:p></o:p>

2<o:p></o:p>

2<o:p></o:p>

1<o:p></o:p>

6:4<o:p></o:p>

8<o:p></o:p>

3.<o:p></o:p>

Başaksehir<o:p></o:p>

5<o:p></o:p>

1<o:p></o:p>

2<o:p></o:p>

2<o:p></o:p>

5:7<o:p></o:p>

5<o:p></o:p>

4.<o:p></o:p>

Hoffenhaym<o:p></o:p>

5<o:p></o:p>

1<o:p></o:p>

1<o:p></o:p>

3<o:p></o:p>

7:9<o:p></o:p>

4<o:p></o:p>



D qrupu

22:00. “Austria” – AEK

22:00. “Riyeka” – “Milan”


1.<o:p></o:p>

Milan<o:p></o:p>

5

3

<o:p>2</o:p>

0<o:p></o:p>

13:4

<o:p>11</o:p>

2.<o:p></o:p>

AEK<o:p></o:p>

<o:p>5</o:p>

1<o:p></o:p>

<o:p>4</o:p>

0<o:p></o:p>

6:5

<o:p>7</o:p>

3.<o:p></o:p>

Riyeka

<o:p>5</o:p>

<o:p>1</o:p>

<o:p>1</o:p>

<o:p>3</o:p>

9:12

<o:p>4</o:p>

4.<o:p></o:p>

Austriya

<o:p>5</o:p>

1

1

3

9:16

<o:p>4</o:p>



E qrupu

22:00. “Apollon” – “Everton”

22:00. “Atalanta” – “Lion”


1.<o:p></o:p>

Atalanta<o:p></o:p>

5

<o:p>3</o:p>

2

0<o:p></o:p>

13:4

<o:p>11</o:p>

2.<o:p></o:p>

Lion<o:p></o:p>

<o:p>5</o:p>

<o:p>3</o:p>

2<o:p></o:p>

0<o:p></o:p>

11:3

<o:p>11</o:p>

3.<o:p></o:p>

Apollon<o:p></o:p>

<o:p>5</o:p>

0<o:p></o:p>

3

<o:p>2</o:p>

6:11

3

4.<o:p></o:p>

Everton<o:p></o:p>

<o:p>5</o:p>

0<o:p></o:p>

1<o:p></o:p>

<o:p>4</o:p>

4:15

1



F qrupu

22:00. “Kopenhagen” – “Şerif”

22:00. “Zlin” – “Lokomotiv”


1.<o:p></o:p>

Şerif

<o:p>5</o:p>

2

<o:p>3</o:p>

0<o:p></o:p>

4:2

9

2.<o:p></o:p>

Lokomotiv

<o:p>5</o:p>

2

<o:p>2</o:p>

1

7:4

<o:p>8</o:p>

3.<o:p></o:p>

Kopenhagen

<o:p>5</o:p>

1

<o:p>3</o:p>

1

5:3

6

4.<o:p></o:p>

Zlin<o:p></o:p>

<o:p>5</o:p>

0<o:p></o:p>

<o:p>2</o:p>

3

1:8

<o:p>2</o:p>


G qrupu

00:05. “Styaua” – “Luqano”

00:05. “Hapoel” – “Viktoriya”


 

1.<o:p></o:p>

Styaua<o:p></o:p>

<o:p>5</o:p>

<o:p>3</o:p>

1

1

8:5

<o:p>10</o:p>

2.<o:p></o:p>

Viktoriya

5

3

0<o:p></o:p>

<o:p>2</o:p>

11:8

9

3.<o:p></o:p>

Luqano

<o:p>5</o:p>

2

0

3

7:10

6

4.<o:p></o:p>

Hapoel

<o:p>5</o:p>

<o:p>1</o:p>

1

3

5:8

<o:p>4</o:p>



 
H qrupu

00:05. “Arsenal” – BATE

00:05. “Srvena Zvezda” – “Köln”


1.<o:p></o:p>

Arsenal<o:p></o:p>

5

3<o:p></o:p>

1<o:p></o:p>

0<o:p></o:p>

8:4

10<o:p></o:p>

2.<o:p></o:p>

Srvena Zvezda<o:p></o:p>

5

1<o:p></o:p>

3

1<o:p></o:p>

2:2<o:p></o:p>

6

3.<o:p></o:p>

Köln

5

2

0

3

7:7

6

4.<o:p></o:p>

BATE

5

1

2

2

6:10

5




I qrupu

00:05. “Marsel” – “Zalsburq”

00:05. “Gimarayş” – “Konyaspor”


1.<o:p></o:p>

Salzburg<o:p></o:p>

<o:p>5</o:p>

<o:p>3</o:p>

2

0<o:p></o:p>

7:1<o:p></o:p>

<o:p>11</o:p>

2.<o:p></o:p>

Marsel<o:p></o:p>

<o:p>5</o:p>

<o:p>2</o:p>

1

2

4:3

<o:p>7</o:p>

3.<o:p></o:p>

Konyaspor<o:p></o:p>

<o:p>5</o:p>

1<o:p></o:p>

2

<o:p>2</o:p>

3:5

5

4.<o:p></o:p>

Gimaraynş<o:p></o:p>

<o:p>5</o:p>

1

1<o:p></o:p>

<o:p>1</o:p>

4:8

4


J qrupu

00:05. “Herta” – “Ostersuns”

00:05. “Zarya” – “Atletik”


1.<o:p></o:p>

Ostersunds<o:p></o:p>

<o:p>5</o:p>

3

<o:p>1</o:p>

1

7:3

<o:p>10</o:p>

2.<o:p></o:p>

Atletik

<o:p>5</o:p>

<o:p>2</o:p>

2

1

6:5

<o:p>8</o:p>

3.<o:p></o:p>

Zorya

<o:p>5</o:p>

2

0

3

3:7

<o:p>5</o:p>

4.<o:p></o:p>

Herta

<o:p>5</o:p>

1

1<o:p></o:p>

<o:p>3</o:p>

5:6

4




K qrupu

00:05. “Vitess” – “Nitsa”

00:05. “Zulte-Veragem” – “Latsio”


1.<o:p></o:p>

Latsio

<o:p>5</o:p>

<o:p>4</o:p>

1

0<o:p></o:p>

10:4

<o:p>13</o:p>

2.<o:p></o:p>

Nitsa

<o:p>5</o:p>

3

0<o:p></o:p>

<o:p>2</o:p>

12:8

9

3.<o:p></o:p>

Varegem

<o:p>5</o:p>

1

<o:p>1</o:p>

3

5:11

<o:p>4</o:p>

4.

Vitess

<o:p>5</o:p>

0<o:p></o:p>

<o:p>2</o:p>

3

4:10

<o:p>2</o:p>




L qrupu

00:05. “Vardar” – “Rosenborq”

00:05. “Real Sosyedad” – “Zenit”


1.<o:p></o:p>

Zenit<o:p></o:p>

5

<o:p>4</o:p>

<o:p>1</o:p>

0<o:p></o:p>

14:4

<o:p>13</o:p>

2.<o:p></o:p>

Real Sosyedad<o:p></o:p>

<o:p>5</o:p>

<o:p>4</o:p>

0<o:p></o:p>

1<o:p></o:p>

15:3<o:p></o:p>

<o:p>12</o:p>

3.<o:p></o:p>

Rusenborq<o:p></o:p>

<o:p>5</o:p>

1<o:p></o:p>

<o:p>1</o:p>

<o:p>3</o:p>

5:10

3<o:p></o:p>

4.<o:p></o:p>

Vardar<o:p></o:p>

<o:p>5</o:p>

0<o:p></o:p>

0<o:p></o:p>

<o:p>5</o:p>

5:16

0<o:p></o:p>

 

 

 

qol.az

XƏBƏR LENTİ